X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
پارک طبیعی دانکسیا در چین
برای ما هم باور این که این منطقه واقعی است بسیار دشوار است اما تصاویر منتشر شده نشان می دهد که وجود این مکان کاملا حقیقت دارد. این کوه ها در منطقه ای در کشور چین واقع شده اند و در اثر سالیان طولانی و انباشته شدن مواد معدنی مختلف این رنگ را به خود گرفته اند.

 

معادن متروک یکاترونبرگ در روسیه
این غارها کاملا واقعی هستند و در معادن متروک روسی واقع شده‌اند. در اثر گذشت سال‌ها سطح این غارها از کارنالیت پوشانده شده که باعث به وجود آمدن این رنگ های خاص شده است.

 

غارهای یخی کامچتکا
و بازهم غارهایی فراطبیعی که در روسیه واقع شده اند. این غار بیش از 1 کیلومتر طول دارند و در اثر جاری شدن آب در زیر چندین لایه برف ایجاد شده است.

 

زمین‌های گل لاله در هلند
یکی از زیباترین مناطق موجود در کشور هلند زمین‌های گل لاله است که چشم هر بیننده‌ای را به خود جلب می کند. هنگامی که شما از دور به این مزارع نگاه کنید به نظر می‌آید که یک نفر با استفاده از ابزار نقاشی زمین را رنگ کرده است.

 

پارک دد ولی (Dead Vlei) در نامیبیا
شاید کمی باورش سخت باشد اما این عکس که در نگاه اول همانند یک تابلوی نقاشی بسیار زیبا به چشم می‌آید، کاملا واقعی است.

 

رودخانه کریستیلز در کلمبیا
رودخانه ای معروف بخ رودخانه 5 رنگ که به دلیل رنگ های بسیار زیبایش توسطی بسیاری با نام زیباترین رودخانه جهان خوانده می شود.

 

دریاچه هلیر در استرالیا
دریاچه نمکی که به دلیل وجود املاح معدنی رنگی صورتی به خود گرفته است. جالب است که بدانید برعکس سایر دریاچه‌های نمک که رنگشان در طول سال تغییر می‌کند این دریاچه در کل سال رنگ خود را به صورت ثابت حفظ می کند.

 

تپه‌های آجکا در مجارستان
در نگاه اول به این عکس به نظر می رسد که دو تصویر با یکدیگر ترکیب شده اند تا این منظره را به وجود آورند. اما دلیل اصلی وجود چنین درختانی یک اشتباه انسانی است. در اواخر سال 2010 مقدار زیاد پسماند یک کارگاه آلومینیوم به داخل خاک نشت پیدا کرد و خسارات جدی به این منطقه وارد کرد. در اثر این نشت مواد شیمیایی درختان این منطقه پس از جذب آلودگی ها دو رنگ شدند که منظره بسیار زیبایی را ایجاد کرده است.

 

فلای گیسر در بیان سنگ سیاه در آمریکا
یک منظره جالب که در اثر حفر چاهی در معادن کلسیم کربنات رخ داده است. این سنگ‌های زیبا که از اعماق زمین به بالا جوشیده اند هر سال چندین سانتی‌متر گسترش می یابند.

 

دروازه جهنم در ترکمنستان
این تصویر مربوط به صحنه فیلم‌برداری یک فیلم علمی تخیلی نیست بلکه محل حفر یک چاه تحقیقتی توسط تعدادی محقق است که به دلیل نشت گاز همیشه روشن است. جالب است که خاموش شدن این شعله‌ها می‌تواند خطری جدی ایجاد کند.