X
تبلیغات
زولا

داستان‌های بسیاری از قربانی کردن افراد شنیده ایم. کارهایی که در محل‌هایی مخوف انجام می‌‌شد. حال تصور کنید این محل‌های واقعی یکی از نقاط توریستی پربازدید باشد.

 این گزارش تصویری برای دوست‌داران هیجان‌های غیر معمولی توصیه می‌شود.

 

کابایان

 

کابایان مجموعه ای از غارهای ساخت بشر است که در کشور فیلیپین قرار دارد، این غارها مملو از مومیایی های بسیار قدیمی هستند که به راحتی می توانند هرکسی را در این مکان تاریک به ترس اندازند.

 


جزیره عروسک‌ها


 

سال ها پیش دختر بچه ای در یک کانال در اطراف یک جزیره غرق شد. روزها پس از کشف جسد عروسک های بسیاری به ساحل این جزیره رسیدند. هیچ کس نمی داند که این عروسک ها از کجا آمده اند.

 


دروازه جهنم


 

سال ها پیش دانشمندان شوروی پس از کشف گاز طبیعی در منطقه ای در ترکمنستان تصمیم گرفتند تا آن را بسوزانند. امروزه پس از 40 سال شعله های آتش همچنان در حال سوختن هستند، حرارت ایجاد شده درون این حفره باعث شده تا جانورانی همانند هزاران عنکبوت به این مکان جذب شوند.

 


تیمارستان هلینگلی

تیمارستان هلینگلی واقع در انگلستان امروزه همانند فیلم های ترسناک هالیوودی شده است، این بیمارستان که در سال 1903 افتتاح شد به مدت 90 سال به درمان بیماران روانی پرداخت و پس از سال 1994 به صورت متروک رها شد. 

 


اکویدسا


بازار اکویدسا واقع د ر هندوستان جایی است که می توانید سر کوچک شده و مومیایی شده انواع حیوانات را پیدا کنید، به توریست ها پیشنهاد شده تا جایی که ممکن است از این مکان دوری کنند.

 

 
معدن ماتسوا

معدن ماتسوا در ژاپن زمانی بزرگترین معدن گوگرد در آسیای شرقی بوده است که امروزه به صورت متروک رها شده و زمان بسیاری غرق در مه است.

 

 
سنترالیا

 

سنترالیا همانند محیط بعضی از فیلم های ترسناک می باشد، سنترالیا زمانی مرکز معدن ذغال سنگ بود ولی در اثر یک اشتباه معدن ها آتش گرفتند و پس از ان این ناحیه متروک شد. دود معادن ذغال در حال سوختن هنوز پس از 50 سال از زمین خارج می شود.

 

 

قبرستان پریگ

قبرستان ها در حالت عادی بسیار ترسناک هستند ، اما قبرستان پریگ 11 برابر ترسناک تر است ، این مکان در واقع 11 قبرستان است که بر روی یکدیگر ساخته شده اند.

 

 

کاتاکومبز

شاید هیچ وقت به ذهنتان خطور نکند که پاریس نیز یک مکان بسیار ترسناک می باشد اما تونل های زیر زمینی این شهر مملو است از اجساد قدیمی ، هنگامی که در اثر یک بیماری قبرستان های این شهر پر شدند، فرانسوی ها تصمیم گرفتند تا اجساد را در این تونل ها قرار دهند. طبق آخرین شمارش انجام شده بیش از 6 میلیون جسد در این مکان قرار دارد.

 

 

جنگل آکوهیگارا

این جنگل واقع در ژاپن یکی از ترسناک ترین مکان های این کشور است، افراد بسیاری به این جنگ سر می زنند ولی هیچ گاه از آن خارج نمی شوند، این جنگل به عنوان یک مکان خودکشی به شهرت رسیده است.