X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان


جولیتای هاچ بک نشان دهنده یک اتومبیل با طراحی زیبا و ویژگیهای فنی و امنیتی مدرن است. در جلو ماشین اولین چیزی که جلب توجه میکند جلو پنجره سه گوش سنتی آلفارومئوست ،ولی از چراغهای زیبای آن با فناوری چراغهای لنزی و دیودی نیز نباید غافل شد. در نمای جانبی فرم عضلانی زیبایی حاکم است و دستگیره درهای عقب در ستون C پنهان شده اند.

در نمای عقب این خودرو چراغهای زیبای دیودی خودنمایی میکند و اسپویلر بالای شیشه و سپر برآمده این ماشین را اسپرت نشان میدهد. برای باز کردن صندوق عقب باید اندکی آرم آلفارومئو را فشار داد. جلو داشبورد دارای فرمی زیبا با جزئیات فراوان می باشد که یکی از آنها فرم نشان دهنده های آن است که در حالت خاموش تمام عقربه ها رو به پایین ایستاده اند.

در کنسول وسط و پشت دنده دکمه DNA وجود دارد که توسط آن میتوان واکنش موتور را در سه حالت نرمال ،زمستانی و اسپرت تنظیم کرد. نا گفته نماند این خودرو در آزمایش ایمنی کانون NCAP بالاترین امتیاز یعنی 5 ستاره را دریافت کرده است.


جولیتا با 5 موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه عرضه می شود که 3 نوع آن بنزینی و 2 نوع دیگر دیزلی هستند که همه این 5 موتور از یک نوع جعبه دنده 6 سرعته دستی استفاده می کنند. قدرت کوچکترین موتور 120 اسب بخار و 1/4 لیتری میباشد که سرعت خودرو را در عرض 9/4 ثانیه به 100 کیلومتر می رساند و سرعت نهای آن 195 کیلومتر است.

قیمت پایه Alfa Romeo Giulietta با توانایی های یک خودرو اسپرت 20 هزار یورو تعیین شده است.