X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

Mitsubishi Lancer Evolution SE 2011

برای این خودرو از بهترین قطعات مدل معروف MR استفاده شده است. برای مثال می توان از سیستم تعلیق Eibach ،سیستم ضد شوک بیل اشتاین ،ترمز های دو تکه برمبو در جلو ،جعبه دنده شش سرعته دو کلاچه ،اسپویلر جلو و عقب ،صندلی های اسپرت ریکارو و سیستم نور HD نام برد.

موتور این خودرو از نوع 4 سیلندر 2 لیتری و 16 سوپاپه بوده که به کمک توربو شارژر و اینتر کولر قادر به تولید 291 اسب بخار در دور موتور 6500 است. همچنین گشتاور این خودرو حدود 300 پاوند در دور موتور 4000 است که با کمک سیستم S چهار چرخ متحرک با انتقال گشتاور به تمام چرخها هندلینگ بسیار عالی تحویل راننده می دهد.

این خودرو همچنین دارای سیستم فعال مرکزی دیفرانسیل ،کنترل فعال میزان انحراف ،سیستم فعال کنترل پایداری و سیستم کنترل گشتاور محور متحرک جلو است . موتور نیز از بلوک آلومینیمی تقویت شده همراه با سیستم کنترل باز و بسته شدن سوپاپ ها و چند راهه اگزوز از جنس استیل بهره مند است. دماغه اوولوشن SE دارای ورودی های بزرگ هوا است که با همراهی هود روی درب موتور هوای تازه و خنک را به موتور می رسانند.

رینگ های نصب شده روی این خودرو 18 اینچی و از نوع BBS  است و از تایر های یوکوهاما استفاده می کند . در داخل کابین و در روی کنسول از کروم و نمایشگر LCD استفاده شده که هنگام پارک با نشان دادن عقب خودرو به راننده کمک می کند. همچنین سیستم همراه بلوتوث ،سیستم صوتی 140 واتی با شش بلندگو ، سیستم جهت یاب ماهواره ای ، سانرو ،صندلی های چرم با گرم کن ، بالشتک دو مرحله ای برای سرنشینان جلو و پره ای برای هر دو طرف و زانویی برای راننده از دیگر امکانات این خودرو هستند.