X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
 

برای این خودرو مثل همیشه از موتوری شش سیلندر تخت استفاده شده است با این تفاوت که از دو عدد توربو شارژر با توربین هندسه متغییر سود می برد و توان آن را 30 اسب بخار از نمونه Turbo بیشتر کرده است که توان تولید آن 530 اسب بخار می باشد. گشتاور نیز 700 نیوتن متر است. با این قدرت زیاد موتور مصرف سوختی برابر با 11/4 لیتر در 100 کیلومتر است.

قدرت موتور توسط جعبه دنده 7 سرعته PDK پورشه مجهز به دو گلاچ و پشتیبانی از سیستم مدیریت کشش پورشه به نام PTM بین چهار چرخ تقسیم می شود. برای ایمنی در رانندگی با این خودروی قوی و سریع از دسته موتورهای پویا و سامانه بردار گشتاور پورشه با نام PTV به همراه قفل دیفرانسیل مکانیکی روی محور عقب استفاده شده است.

پورشه Turbo S می تواند سرعت خود را در عرض 3/3 ثانیه به 100 کیلومتر و در عرض 10/8 ثانیه به سرعت 200 کیلومتر در ساعت برساند و حداکثر سرعت 315 کیلومتر در ساعت را تجربه کند. ترمز ها از نوع سرامیکی/کامپوزیت هستند و خودرو را در یک چشم بهم زدن نگه می دارند.

تمامی امکانات سفارشی در مدل Turbo ، در این خودرو به صورت استاندارد موجود است. از دیگر امکانات می توان به چراغهای متحرک برای روشن کردن پیچ ها، رینگهای آلیاژی ، فرمان سه پره اسپرت ،صندلی های تطبیق شونده اسپرت ،کروز کنترل ، تعویض کننده DVD ، پوشش های داخلی چرمی و ... را نام برد.

این خودرو در مدلهای کوپه و کابریو به فروش می رسد که قیمت پایه مدل کوپه معادل 145 هزار و 400 یورو و قیمت پایه مدل کابریو معادل 154 هزار و 900 یورو می باشد.