X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
لاجیتک Z623: ظاهر
سیستم سه جزء لاجیتک Z623 یکی از آکوستیک قدرتمند ترین است، نه تنها در میان ارائه شرکت، بلکه در بازار رسانه کل به عنوان یک کل. قیمت مربوطه - حدود 200 دلار. و با چنین پتانسیل عظیمی، و او در مجموع 200 وات، این مجموعه ساخته شده است کمی در خارج از جعبه. به عنوان مثال، ماهواره ها در موارد پلاستیک ساخته شده، بنابراین شما می توانید در مورد طراحی واقعا خوب صحبت کنید. آن باقی مانده است را ببینید که چگونه به خوبی همه چیز را با صدا.
لاجیتک Z623: ماهواره ها
محدوده تحویل
لاجیتک Z623: بسته بندی
صدا در یک کافی جعبه اندازه بزرگ به فروش می رسد. در درون عناصر جدا شده توسط کارتن های فردی است. همان بسته به نظر می رسد استاندارد:
  • ساب ووفر.
  • ماهواره ها.
  • کابل سیگنال.
  • راهنمای کاربری.
ظاهر و ساختار
لاجیتک Z623: ظاهر
برگشت به سوال ظاهر، توجه داشته باشید که با توجه به اندازه گیری های صوتی به طور متوسط، سیستم در 200 وات به نظر نمی آید. با این حال، باید به خاطر آن است که محصولات Logitech، به ویژه بالا پایان، هرگز طرح ساخته شده، و اندازه گیری الگو به آنها هستند قابل اجرا نیست. ماهواره ها در این مورد واقعا پلاستیکی است. مواد سیاه دارای بافت مات و پوسته خود بصری به نظر می رسد قوی و صدا دار. طرز کار - در ارتفاع.
سخنرانان محدوده کوچک در پشت شبکه های فلزی غیر قابل جابجایی پنهان است. از طریق آنها شما می توانید ببینید که رادیاتور با مخروط مقاله های معمولی مجهز، و در مرکز یک عنصر قابل توجه در شکل گلوله وجود دارد. در ماهواره سطح افقی نصب شده با واشر لاستیکی، و پوسته خود در حالی که کمی به سمت شنونده کج.
لاجیتک Z623: ماهواره ها
یکی از ستون ساخته شده است به طور کامل غیر فعال. دوم، بیش از حد، اما آن همه نصب شده کنترل، بنابراین به تقویت بخش او یک سیم ضخیم با یک کانکتور multipin می پیوندد. کنترل ساده هستند، اما همه چیز شما نیاز است وجود دارد. بنابراین، در زیر دست کاربر همیشه کنترل حجم اصلی، کنترل جداگانه برای ساب ووفر، کلید قدرت و دو کانکتور واقع در سمت باشد. یک منبع قابل حمل، مانند بازیکن و یا قرص - یکی از آنها می تواند هدفون به دوم ضمیمه کنید.
لاجیتک Z623: ماهواره ها


برعکس ساب ووفر در ماهواره اینده نقطه مقابل ساخته شده: در اینجا ما می بینیم زمان آزمایش کلاسیک. برای تولید آن استفاده می شود ام دی اف صفحه گسترده، پوشش داده شده با نوار سیاه و سفید. ووفر پیچ جلو و حفاظت شده توسط یک شبکه فلزی. طراحی آکوستیک - اینورتر فاز. لوله های پلاستیکی در یکی از پانل سمت نمایش داده شود.

لاجیتک Z623: ساب ووفر
پشت vstavochka کوچک، که در آن دو ورودی (RCA و 3.5 میلی متر) و اتصالات برای اتصال ماهواره. در واقع، که همه. لاجیتک Z623 اختصار که ممکن طراحی شده است، بدون استفاده از هر گونه "نفخ" خارجی. حتی یک کنترل از راه دور بی سیم وجود ندارد.
لاجیتک Z623: نوار ساب ووفر
تست عملی و گوش دادن
لاجیتک Z623: ماهواره ها
با اندازه گیری ویژگی های فنی از سیستم در حال تست به نظر می رسد فقط خوب است. ماهواره ها در حدود 200 هرتز ارائه ناهمواری بازی در سطح ± 2.5 دسی بل، به طوری که ساختار می تواند در نظر گرفته شود نتیجه بسیار عالی. بالای غرق کمی است، اما مهم نیست. ساب ووفر طراحی شده توسط هرتز 40 بدون انفجار صریح و نرخهای پایین. به طور کلی، در حال حاضر طیف گسترده به اندازه کافی و به خوبی تحقیق فرکانس.
لاجیتک Z623: تست
برداشت ذهنی، البته، بسیار مثبت، اگر چه سیستم هنوز هم تا به برخی از تفاوت های ظریف. باس عمیق و بیان می شود. و من باید بگویم که در این مورد واقعا احساس قدرت، به دلیل هنگامی که دکمه حجم است در وسط، آن را ایجاد فشار آشکار بر دیافراگم. این جایی است که دقیقا همسایه خواهد صاحب این اسباب حسادت نیست. ماهواره ها بازی کاملا آبدار، اما مناطق پیچیده ترین موسیقی هنوز هم توسط فقدان جزئیات را تحت تاثیر قرار. و تمام وقت من می خواهم برای اضافه کردن یک کمی بالا است. با توجه به حجم سخنران، تحت تاثیر قرار شد به خاطر ظرفیت آنها کافی است حتی برای اتاق اندازه قابل توجه صدا. با این حال، هیچ استدلال علیه فیزیک وجود دارد، و در ظرفیت امتیاز از ماهواره است که هنوز هم صدا شروع به تغییر فشرده سازی سایه رنگ. اما، دوباره، گوش دادن به لاجیتک Z623 در حداکثر قابلیت در یک آپارتمان شما به سختی خواهد شد.
نتیجه
لاجیتک Z623: ظاهر

در نتیجه، می توان گفت که لاجیتک Z623، هر چند به نظر نمی آید بیش از حد قوی است، اما بالقوه از سیستم به اندازه کافی بزرگ است. با تاکید خاص بر ساب ووفر برجسته است که طرفداران باس واقعا قدرتمند لطفا. ماهواره ها بازی کمی عجیب و غریب است، بنابراین ما این مجموعه برای تشخیص خبره موسیقی پیچیده توصیه نمی شود. اما برای کمتر خواهان مدرن روند، بازی ها و، به ویژه، فیلم، او مانند بسیار عالی به نظر می رسد.

TECHLABS