X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
معرفی آخرین محصول از لاجیتک، ما به طور سنتی با کلمات خوب شروع، به عنوان محصولات به طور کامل سزاوار. امروز trifonika لاجیتک Z523 با سادگی آشکار آن با استفاده از چند راه حل غیر استاندارد ساخته شده است. اصلی "تراشه" از مجموعه ای از ماهواره ها هستند، که در آن ما از دو بلندگو نصب شده در جلو و پانل های عقب استفاده می شود. با توجه به طرح آن اجازه می دهد تا مهندسان برای رسیدن به صدای پر حجمی از فقط دو بلندگو. توسعه دهندگان ادعا می کنند که صدای غنی است و دیگران، بدون توجه به جایی که در اتاق شما هستند.
لاجیتک Z523. ظاهر
محدوده تحویل
لاجیتک Z523. بسته بندی
عرضه تحت بررسی، مجموعه ای از 2.1 کاملا ساده بود. این واقعیت که تمام کابل اصلی به طور دائم ثابت، بنابراین علاوه بر دو ماهواره و یک ساب ووفر در جعبه شما تنها دستورالعمل را پیدا کنید. زبان روسی در آن، توسط راه، موجود است.
لاجیتک Z523. سیم
لاجیتک Z523. دستور العمل
لاجیتک Z523. سیم
ظاهر و ساختار
لاجیتک Z523. ظاهر
خارجی جالب و بدون هیچ نشانهای مرتب ساخته شده از ماهواره. بدن از پلاستیک مات سیاه و سفید ساخته شده، و پانل جلو براق است. اثر آینه بدون شک جذاب است، اما در این و minuses، به عنوان مثال، سطح بسیار با نام تجاری است وجود دارد.
لاجیتک Z523. ماهواره ها
بلندگو پویا قرار داده شده در جلو و عقب از هر سخنران. مخروط کاغذی کوچک پوشیده شده با شبکه های فلزی. اگر شما در بدن از سمت های ماهواره ای نگاه کنید، ما می توانیم یک پیکربندی بسیار جالب توجه داشته باشید. بلندگوهای جلو کمی به سمت بالا کج، است که یک راه حل مشترک. این بهبود می بخشد جهت گیری صدا و آزادی اجازه می دهد تا در هنگام نصب.
لاجیتک Z523. نمایش سمت
سخنران همان عقب، بر عکس، در واقع کج downwardly و "به نظر می رسد" در سطح که در آن ماهواره ها نصب شده است. در اغلب موارد، آنها را روی میز قرار داده، به طوری که سخنران دوم این نسخهها کار در درجه اول برای ایجاد صدای منعکس شده است. مفهوم مشابه اساس کار برخی از شرکت های صدا است.
لاجیتک Z523. ماهواره ها
کمتر جالب از یک نقطه نظر فنی تبدیل به یک ساب ووفر. بدن آن را در قالب یک بلوک های چوبی نصب شده بر روی پا های بزرگ ساخته شده است. در پانل جلوی ما منتشر مناسب و معقول به اندازه ببینید، بسته شبکه های فلزی. اما این سخنران نیست. این رادیاتور به اصطلاح غیر فعال. این طراحی آکوستیک LF-سر است کاملا پیچیده برای پیاده سازی، بنابراین در زمینه صدا چند رسانه ای است که به ندرت استفاده می شود.
لاجیتک Z523. ساب ووفر
به طور مستقیم به سخنران رادیاتور کمی کمتر منفعل و قرار داده شده در پانل پایین.
لاجیتک Z523. ساب ووفر
پشت ساب ووفر - همه اتصال دهنده ها در محل سنتی آن واقع شده است. یکی از ماهواره است کابل افشان از طریق ترمینال چند منظوره متصل می شود. این به خاطر این واقعیت است که ستون اصلی بدن قرار داده شده کنترل حجم صدا، همراه با یک سوئیچ، نشانگر LED و تنظیم کننده برای ساب ووفر. ماهواره دوم کابل دو هسته ای معمولی از طریق RCA متصل می شود.
لاجیتک Z523. دید عقب از ساب ووفر
به خروجی از سیستم کارت صدا می پیوندد دوباره یک کابل ثابت است که به یکی از ستون متصل شده است. به عنوان یک به علاوه، توجه داشته باشید حضور چندین کانکتور اضافی. این سیستم می تواند هدفون متصل و منبع سیگنال می تواند هر دستگاه پخش قابل حمل انجام دهد.
لاجیتک Z523. پرداخت
تست و گوش دادن
مدل امروز را می توان به یک کلاس از آکوستیک تزئینی، که در آن ما استفاده کرده اند راه حل های فنی غیر استاندارد نسبت داد. معمولا ما انجام بسیاری از اندازه گیری های این سطح صرف نیست، اما در اینجا ما تعجب که چگونه همه آثار همان سیستم صدای فراگیر.
برای کشف این، ما برخی از پاسخ با قرار دادن یک میکروفون در جلو، پشت و دو طرف از ماهواره حذف کرده اند. نتیجه را می توان در نمودار که امضا مناسب دیده می شود: جلو، عقب، 90 (1) و 90 (2). در آکوستیک محور مستقیم پاسخ خوبی برای کلاس خود، محدود به حداکثر ناهمواری ± 3 محدوده دسی بل را فراهم می کند. پس از یک کاهش 15 کیلو هرتز، سخنران معمولی پهنای باند وجود دارد. هنگامی که ابعاد جانبی معجزه اتفاق رخ نداد، کنفدراسیون فوتبال آسیا دارای انسداد قابل توجه است، که در 2 کیلو هرتز شروع می شود. اندازه گیری از پشت نشان می دهد انسداد جزئی شده، ولی به طور کلی در نتیجه جذاب تر را می دهد. ساب ووفر شروع می شود از 50HZ و ماهواره به خوبی به توافق رسیدند.
لاجیتک Z523. آزمون
چه کاری می تواند ما را به این ها نمودار ها تازه می گویند؟ به طور کلی، از ویژگی های این سیستم در نظر ایجاد تصاویر کامل حجم تا حدودی اغراق آمیز هستند. با این حال، در مقایسه با ستون های معمولی Z523 هنوز هم به دلیل برنده بلندگوهای عقب ایجاد اضافی منعکس صدا.
گوش دادن ذهنی برگ احساس مثبت است. ساب ووفر سرزده نیست، باس معتدل و مطبوع است. صدا از سطح پایین بلافاصله در اتاق را از دست داده، آن گونه که باید مطیع خوب است. ماهواره ها بازی پر جنب و جوش و روشن، کمی فاقد فرکانس بالا، اما آن را کاملا حیاتی است. به طور کلی، ایجاد تصویر کاملا طبیعی به طور کلی ذاتی به سیستم تزئینی خوب است.
نتیجه
لاجیتک Z523. ظاهر
بدیهی است، لاجیتک Z523 گروهی از محصولات مد است، اما مشخصات در این مورد را به خاطر طراحی جذاب و با کیفیت بالا رنج می برند نیست. ویژگی های متمایز از مجموعه چند راه حل های مهندسی نادر است. ساب ووفر با استفاده از رادیاتور منفعل ساخته شده است، و ماهواره استفاده می شود، بلافاصله دو بلندگو برای ایجاد فراگیر صحنه در هر نقطه از اتاق. این trifoniki قیمت قابل توجهی است که بازار داخلی در حدود 140 دلار است توضیح می دهد.
TechLab آرم