X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

امروز ما به شما ارائه بررسی بعدی از شش کاناله سیستم بلندگوی شرکت لاجیتک. مدل Z506 متعلق به کلاس از محصولات زینتی، اما ستون به اندازه کافی تحقق فنی صالح و ارائه صدا با کیفیت بالا.

لاجیتک Z506
محدوده تحویل
لاجیتک Z506. بسته بندی
صدا در یک جعبه مقوا کوچک به فروش می رسد، در داخل از آن را می توان یافت:
  • ساب ووفر.
  • دو جفت جلو و ماهواره عقب.
  • ستون از کانال مرکزی؛
  • دو سیم برای اتصال چند کانال به کامپیوتر.
  • دستورالعمل.
لاجیتک Z506. سیم
لاجیتک Z506. دستور العمل
ظاهر و ساختار
لاجیتک Z506. ماهواره ای
آکوستیک ظاهر با ترکیبی از طراحی روشن انسان ساخته شده و کلاسیک ثابت مشخص می شود. ساب ووفر به نظر می رسد مانند بسیاری که کلاسیک و ماهواره داشته "اشکال فضا".
لاجیتک Z506. ماهواره ای
برای تولید هر پنج سخنرانان کمکی استفاده پلاستیک سیاه با دوام. سطح مات ساخته شده است، پس از آن بیش از حد کثیف مشخص نیست. ماهواره عقب و جلو کاملا یکسان است. آنها در حالت نشسته، که در زیر واشر لاستیکی بلند ارائه نصب شده است. برای اجرای آنها به استفاده از بلندگو محدوده کوچک با کلاه نقره ای و مخروط به شکل گلوله، و برای حفاظت از سر را از آسیب اعمال پارچه مش شفاف.
لاجیتک Z506. ماهواره ای
واقع در بالای چیزی به شدت شبیه یک فرستنده با فرکانس بالا است، اما این چیز دیگری، مانند یک ترفند طراحی شده است. سخنران دوم، متاسفانه، برقرار نیست. هیچ چیز سزاوار سرزنش در این مرحله است، که بیشتر ماهواره ها در چارچوب این محدوده قیمت نیز پهنای باند می باشد.
لاجیتک Z506. ماهواره ای
به طور جداگانه می خواهید به ذکر است تنها یک رویکرد صدا تولید در سیم سوال. حدود 5 متر - بلندگوهای جلو با طول کابل در حدود 2 متر، عقب مجهز شده است. این اجازه خواهد داد یک نصب راحت با تقریبا هر ماهواره محل. به یاد بیاورید که این نقطه به دلیل بسیار مهم است اغلب مجموعه ارزان تر ساخته شده بد توصیه، و ترتیب آنها را به درستی است که به سادگی غیر واقعی است.
لاجیتک Z506. کانال مرکزی
لاجیتک Z506. کانال مرکزی
مرکز سخنران کانال با استفاده از پهنای باند یک بار دو بلندگو ساخته شده است. این است که به صورت افقی در هر سطح نصب شده و یا ممکن است در قاب مانیتور نصب شده است. برای این کار، استفاده از یک پا چرخش خاص، که با یک پیچ ثابت. به طور کلی، ماهواره نگاه بزرگ. از یک طرف، آنها خوب هستند، اما برجسته تصور نمی بدتر از این تمام اندازه بلندگو.
لاجیتک Z506. ساب ووفر
لاجیتک Z506. ساب ووفر
ساب ووفر در مورد معمول مستطیل شکل از ام دی اف ساخته شده است و با فیلم سیاه و سفید تزئین شده است. در طبقه، آن است که توسط چهار پا پلاستیکی در ارتفاع حدود 3 سانتی متر تنظیم. چنین افزایش لازم است به این دلیل که ساب ووفر فقط در پانل پایین نصب شده است. ووفر اعمال نسبتا کم است، اما طراحی بادی به عنوان آنجا که ممکن است آشکار بالقوه آن کمک خواهد کرد. پورت رفلکس در پانل جلو، که باعث می شود انتخاب محل برای ساب ووفر آزاد تر نمایش داده شود.
لاجیتک Z506. گوینده
مدیریت شده توسط سخنرانان به راه لاجیتک آشنا. یکی از ماهواره جلو با یک سیم هسته ضخامت، و در پانل جلو هستند کنترل حجم اصلی و دکمه قدرت. در اینجا شما می توانید جک هدفون را ببینید.
لاجیتک Z506. ماهواره ای
هر چیز دیگری در پانل پشت ساب ووفر است. سیگنال از کامپیوتر است یا با طرح شش کانال با استفاده از اتصال 3.5 میلی متر و یا با استفاده از یک RCA استریو معمولی عرضه می شود. اتصالات نزدیک نصب ماهواره، و، مهمتر از همه، یک کنترل حجم جداگانه برای ساب ووفر. این را قادر می سازد به نصب تعادل "ماهواره باس" بسته به تنظیمات خاص هر کاربر.
لاجیتک Z506. ساب ووفر


تست و تجربه گوش دادن
اول، در نظر گرفتن داده های اندازه گیری هدف انجام شده توسط روش استاندارد. واضح است که پاسخ فرکانسی از اجزای سیستم به نظر می رسد فقط خوب است، به خصوص با توجه به قیمت و کلاس خود. ماهواره ها شروع به از 180 هرتز بازی، ارائه ناهمواری ± 5 دسی بل در تمام دامنه. Mids کمی فاصله دار، که وفاداری را تحت تاثیر قرار خواهد داد. با این حال، به خصوص با این واقعیت است که حتی یک اشاره از سه برابر کردن انسداد وجود دارد تشویق. برای سخنران پهنای باند یک دستاورد بزرگ است. ساب ووفر عمل در 45 ... 170 هرتز. در حدود 60 هرتز است به اوج مشخصه مشاهده است، اما ارزش آن به ویژگی های "عادی" بحرانی مقایسه شده است.
لاجیتک Z506. تست
گوش دادن ذهنی احساسات بسیار مثبت است. ماهواره ها بازی قدرتمند و روشن است. حجم صدا مانند است که آن را بیش از اندازه کافی برای هر اتاق به طور متوسط ​​است. حتی کمی تعجب آور چگونه چنین سر کوچک توسعه چنین فشار صوت قابل ملاحظه است. تعادل فرکانس کمی به سمت رنگ های سرد مغرضانه، اما تصویر کلی آن فاسد نمیشود. عدم بالا احساس نیست. البته، سخنرانان پهنای باند می تواند زیبایی مانند سر RF مجزا فراهم نیست، اما حتی چنین نتیجه می توان بسیار بالا برآورد شده است. راه حل این حال مارک به راحتی بهتر رقبای ارزان تر است.
ساب ووفر کند کمتر قابل توجه کار نمی کند. باس با استحکام و قابلیت ارتجاعی مشخص می شود. با وجود حضور یک اوج کوچک، هیچ من من کننده در محل کار به نظر نمی رسد. خوب است که زمانی که شما حجم افزایش است بدون سر و صدا غیر اصلی و بدون افزایش اعوجاج وجود دارد.
به طور خلاصه
لاجیتک Z506. ظاهر
سخنرانان لاجیتک Z506 سزاوار بالاترین ستایش. این کیت شش کانال هزینه حدود 120 دلار است، که بلافاصله آن را مربوط به کلاس از محصولات تزئینی. با این حال، همراه با ظاهر عالی و طرز کار کامل ما نیز صدا با کیفیت بالا. ماهواره در حال کار کاملا تمام محدوده لازم و انجام یک سد در فرکانس های بالا را ندارند. ساب ووفر کار می کند با صدای بلند و با اطمینان. بدیهی است، Z506 یک مورد که در آن سخنرانان اندازه کوچک ارائه "بالغ" با کیفیت است.
TECHLABS