X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
لاجیتک Z443. ظاهر
ما همچنان به تست، جدید ترین سخنرانان از لاجیتک. و امروز، قبل از - مجموعه ای سفارشی از سه Z443، ساخته شده در سبک کلاسیک. به یاد بیاورید که آزادی از محصولات مانند تبدیل به یک شگفتی بزرگ است، چرا که این شرکت به طور سنتی برگزار شد خطوط طراحی کمی متفاوت است، اما آزمایش شده است معلوم شده است که کاملا موفق. به هر حال، بلندگوهای استریو اخیرا مورد آزمایش قرار Z240 با تشکیل یک احساس خوب است.
خارجی و امکانات
لاجیتک Z443. ظاهر
در این حالت سیستم در سبک کلی از یک سری جدید حفظ، بنابراین طراحی توسط خطوط مستقیم تحت سلطه. ماهواره ها در بسته های کوچک از قطعه تخته فیبر، چسب و با هم و پوشش داده شده با نوار وینیل جمع آوری شده. مش پلاستیک قابل جابجایی هستند، بنابراین شما می توانید به منظور در نظر گرفتن پویایی حذف شده است.
لاجیتک Z443. ظاهر
هر ماهواره با استفاده از یک پهنای باند تک در سر با یک مخروط مقاله، که قطر حدود 55 میلی متر است. تعلیق است از پارچه آغشته ساخته شده است. در این مورد ساده ترین طراحی های صوتی در قالب یک جعبه بسته استفاده شود. این یک گام منطقی با توجه به این واقعیت است که این سیستم شامل یک ساب ووفر خوب است.
لاجیتک Z443. ماهواره ها
لاجیتک Z443. ماهواره ها
این است که در اواسط اندازه بدن و مخروط ووفر با 95 میلی متر به پانل پایین متصل ساخته شده است. برای جلوگیری از آسیب به پایین سر چهار پا پلاستیکی بالا 25 میلی متر وجود دارد. اما هنوز هم بهتر به نصب ندارد ساب ووفر در سطوح خطرناک فرضی مانند فرش با شمع بالا.
لاجیتک Z443. ساب ووفر
لاجیتک Z443. ساب ووفر
برای کنترل سیستم در واحد باند جلو دارای دو دسته بزرگ. فرکانس باس - یکی کنترل حجم صدا و قدرت سوئیچ، دوم است. به دست آمده به سادگی، درک و راحت ترین. و گشتاور تنها مبهم در سراسر این طرح تنها می تواند در نظر گرفته شود کابل سیگنال ثابت، که جایگزین نمی شود، به عنوان مثال، دیگر.
لاجیتک Z443. ساب ووفر
تست و گوش دادن
لاجیتک Z443. ساب ووفر
بنابراین، برای اولین بار اجازه دهید در نمودار پاسخ فرکانسی است. ماهواره ها شروع به بازی در حدود 150 هرتز، و ارائه سطح متوسط ​​قابل توجه است. در محدوده فرکانس بالا است افزایش کوچک است که به ارمغان می آورد نشاط بزرگ است. با توجه به این واقعیت است که twitters کامل در سیستم نصب نشده است، این ویژگی تنها به نفع است. به هر حال، کاهش مهمی در بالای محدوده نیستند. ساب ووفر در تلاش است تا بازی را با یک حاشیه پایین قابل توجه - در حدود 45 هرتز. با این حال، با توجه به برنامه، بخش عمده ای از قدرت خود را خواهد شد در یک نقطه در بالای 100 هرتز متمرکز شده است.
لاجیتک Z443. تست
به طور کلی، صدای لاجیتک Z443 می توان بسیار با استانداردهای کلاس بودجه به اندازه کافی برآورد شده است. در مرحله اول، سیستم ایفا می کند واقعا با صدای بلند و بدون اعوجاج قابل شنیدن است. و اگر، برای مثال، با افزایش فشار صوت شما صدای ناخوشایند از ساب ووفر گوش، همیشه ممکن است برای تنظیم سطح از تنظیم کننده های مربوطه. در این مورد، هر گونه مشکلی با باس مشاهده نمی شود، آن را کاملا کامل و قدرتمند است. سخنرانان ماهواره ای کوچک ارائه صدا زندگی می کنند با جزئیات خوب است. در مجموع، این همه به شکل یک تصویر با کیفیت بالا، به طوری که مجموعه ای را می توان برای گوش دادن به تمام ژانرهای موسیقی توصیه می شود.
نتیجه
لاجیتک Z443. ظاهر
ظاهر کلاسیک لاجیتک Z443 با موفقیت به هر داخلی مناسب، و آکوستیک خریدار قطعا خواهد شد. به خصوص با در نظر گرفتن بالاترین کیفیت کار. علاوه بر این، توسعه دهندگان باید برای صدا مجزا و کنترل آسان، و همچنین به عنوان نوار با کیفیت بالا برای صدا تقدیر. او کامل و قدرتمند را دریافت خواهد کرد.

TECHLABS