X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

لاجیتک Z313. ظاهر
سه سخنرانان لاجیتک Z313 یک مثال زنده از یک سیستم تزئینی کوچک است، که بهترین بخش زندگی برای تعداد زیادی از موارد است. این مجموعه دارای طراحی بسیار دلپذیر، اندازه جمع و جور و سطح صدا نسبتا خوب است که اجازه می دهد تا او را به کاملا به هیچ گونه تنظیمات موجود در اختیار دارد. این ممکن است به میز کامپیوتر کلاسیک، یک میز کوچک با یک لپ تاپ و یا حتی محل کار دفتری و اداری. Z313 آسان به "حل" در فضای اطراف، و یادآوری حضور او را تنها صدا خواهد شد.
ظاهر و ساختار
لاجیتک Z313. ظاهر
بدنه ساخته شده از ماهواره های پلاستیکی. مواد به اندازه کافی قوی، دلپذیر به لمس و صدا نمی باشد. مونتاژ کیفیت و قطعات به خوبی نصب شده پیشینی تضمین عدم وجود هر گونه جستن از گناه ستون اغلب ارزان تر از این نوع.
لاجیتک Z313. ماهواره ها
هر ماهواره بر چهار پا کوچک و پوسته نصب شده خود شکل است که سخنرانان کمی تمایل نسبت به سطح افقی مانند. این کمک می کند تا برای رسیدن به گرایش مطلوب ترین از صدا، که برای سیستم تزئینی با سر کوچک بسیار مهم است.
لاجیتک Z313. ماهواره ها
به طور طبیعی، برای آزمایش بیشتر از سخنرانان محدوده دامنه های صوتی استفاده می شود. مخروط آنها ساخته شده از کاغذ و نقره ای نقاشی شده است. بالا تنگ با ترکه یا چوب کوتاه بزرگ مارک مش عملا شفاف پارچه مصنوعی.
لاجیتک Z313. ساب ووفر
لاجیتک Z313. ساب ووفر
ساب ووفر در محوطه باس رفلکس به اندازه کافی کوچک ساخته شده از ام دی اف ساخته شده است. شکل آن را به عنوان ساده، بدون اصلاحات در طراحی ویژه بدون، برای طرز کار با کیفیت در سطح بالا. سر پویا است در پانل پایین ثابت است، بنابراین نصب بر روی هر پا سطح افقی درگیر چند سانتی متر در ارتفاع.
لاجیتک Z313. مشخصات پایین
همه کابل به طور دائم به سیستم متصل شده است. به عنوان مثال، ماهواره ها به تقویت دو کابل که به یک 3.5 میلی متر همگرا متصل می شود. کابل سیگنال با کنترل حجم خارجی تراز وسط قرار دارد. علاوه بر این به چرخ سمت، که در واقع در خدمت به تغییر سطح فشار صوت، شما می توانید دکمه قدرت و جک هدفون را ببینید.
لاجیتک Z313. کنترل حجم صدا
گوش دادن و برداشت استفاده
اول، اجازه دهید به طور خلاصه پاسخ فرکانسی سیستم در نظر بگیرند. ماهواره ها شروع به بازی در جایی بین 180 هرتز و 15 کیلوهرتز تنها کاهش شیب دار آغاز می شود. غیر یکنواختی در داخل محدوده ± 6 دسی بل، که می تواند در نظر گرفته شود در نتیجه طبیعی برای آکوستیک تزئینی. ساب ووفر عمل از حدود 50 هرتز، اما آشکار است که تمام انرژی خود را در اطراف یک نقطه بالای 100 هرتز متمرکز شده است.
لاجیتک Z313. اندازه گیری
تجربه گوش دادن ذهنی مثبت است. ماهواره ها بازی های روشن و پر جنب و جوش، به طور طبیعی، که با حمله کمی کوتاه و جزئیات هستند. با این حال، در این محدوده قیمت آن دوباره، به خوبی حداقل کمبود بحرانی فرکانس های بالا تاثیر نمی گذارد. کنترل جداگانه برای تغییر حجم ساب ووفر ارائه نشده است، و مقدار باس "دوز بندی"، پس به صحبت می کنند، در یک سطح ثابت. ما باید ادای احترام به آن سطح پرداخت، این است که به درستی، بدون رفتن بیش از، که اجازه می دهد تا سیستم به منظور توسعه یک حجم خوب و بدون اعوجاج تلفظ می شود. روشن است که آن را برای همیشه نیست، و در فشار صدا بالا سایه فشرده سازی هنوز هم شنیده می شود، اما برای یک مکان واحد و یا حتی یک حجم کوچک از اتاق به اندازه کافی است. سطح کیفیت پایین باس، اما در مجموع با تصویر ماهواره ای قابل قبول است.
عقد
لاجیتک Z313. ظاهر
در نتیجه، می توان گفت که لاجیتک Z313 معلوم شد کاملا موفق، و قیمت آن به نظر می رسد rimmed. صدا صوتی در سطح مناسب و معقول. روشن است که او تا به کیفیت طرمس تمام سایز جفت استریو برای پول یکسان نیست، اما نکته اینجا است در یکی دیگر از موجود. چنین مجموعه ای از رشوه، بالاتر از همه، اندازه جمع و جور آن و ظاهر بسیار عالی.

TECHLABS