X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
بررسی لاجیتک Z240. نمای جلویی
لاجیتک هیچ مقدمه ای نیاز ندارد، به عنوان دستاوردهای خود را به طور گسترده ای شناخته شده است، و در برخی از مناطق از محصولات با همین نام هستند که بهترین در نظر گرفته. به طور طبیعی، بیانیه ای تر مربوط به لوازم جانبی کامپیوتر. شاخه های صوتی است به طور سنتی قوی است، اما ستون است که همیشه با برخی از سبک بسیار خاص اختصاص داده است. و انتظار می رود که تولید کننده در جهت کلاسیک آشکار کج خواهد شد، رک و پوست کنده، به سمت صفر. اما فقط چند هفته پیش، سازنده برای یک سیستم معرفی چند بسیار غیر معمول. آنها در موارد خود MDF، تلطیف قهوه ای چوب طبیعی ساخته شده است. و حتی جمع و جور Z240 مدل، که در آن خواهد شد امروز مورد بحث است، در این سبک اجرا شده است. در برابر پس زمینه از تحولات گذشته، به نظر می رسد بسیار جذاب.
و ویژگی های طراحی بیرونی
بررسی لاجیتک Z240. ظاهر
بنابراین، اندازه کوچک بدن سخنرانان لاجیتک Z240 اشکال مستطیل شکل استثنایی هستند. کاملا تمام گوشه ها و لبه های در 90 درجه نشان داده شده است. مورد استفاده برای تولید تخته فیبر، تزئین شده با نوار وینیل قهوه ای است. چسباندن کیفیت سزاوار بالاترین ستایش، به دلیل حتی یک نقص اسمی.
بررسی لاجیتک Z240. نمای جلویی
بازی یک صدا به استفاده از بلندگو محدوده های کوچک که در پشت یک شبکه از پارچه سیاه و سفید پنهان است. متاسفانه، مش چسب به بدن، به طوری که آنها نمی تواند حذف شود.
بررسی لاجیتک Z240. ظاهر
کنترل حجم شامل استفاده از کلید بزرگ در یکی از ساختمان. همچنین این سوئیچ قدرت. البته، شما می توانید در مورد تاثیر بر طراحی صحبت می کنید، اما به راحتی است جدا از رقابت به دست آمده. رگلاتور است در محل مطلوب.
بررسی لاجیتک Z240. دید جانبی
بحث برانگیز است و می تواند سیم ثابت ثابت به محوطه سخنران در نظر گرفته. کاربر می تواند یک کابل در مورد جایگزین، برای مثال، طول نامناسب. اما همه کابل همیشه در جای مناسب خواهد بود.
بررسی لاجیتک Z240. نمایش بازگشت
گوش دادن و تست
به عنوان یک قاعده، ما برای اندازه گیری آکوستیک از این کلاس را ندارد. اما از آنجا که سخنرانان کوچک لاجیتک Z240 غافلگیر، برنامه درایو پاسخ فرکانسی، بنابراین به عنوان نه به بی اساس. بدیهی است که سخنرانان شروع به بازی از حدود 140 هرتز، و ارائه در وسط کلاس خود بسیار صاف. در محدوده از 200 هرتز تا 5 کیلو هرتز ناهمواری به راحتی جا ± 2.5 دسی بل. سه برابر کردن کمی غرق، اما به عنوان بی چون و چرا رکود اقتصادی آغاز می شود فقط پس از 15 کیلو هرتز، کمبود ذهنی است بیش از حد قابل توجه نیست.
بررسی لاجیتک Z240. تست
تجربه گوش دادن مثبت هستند. با اندازه کوچک، این بلندگو می توانید بازی واقعا کامل است. برای تکمیل این تصویر، البته، این است باس به اندازه کافی نیست، اما با بقیه طیف صدا - نظم کامل. اواسط تبدیل راست و خفه شده، آن را به عنوان در اغلب موارد اتفاق می افتد، اگر ما در مورد پویایی این اندازه صحبت کنید. فرکانس های بالا کمی فاقد پر صدایی. به طور کلی، لاجیتک Z240 به طور معمول عمل از همه سبک های موسیقی، و مهمتر از همه، می تواند کاملا با صدای بلند به کار بدون اعوجاج قابل توجه. و به منفی تاسف تنها کمی منبع زمینه افزایش می یابد.
نتیجه
ظاهر
به عنوان یک نتیجه، سخنرانان جدید لاجیتک Z240 می توان بسیار به اندازه کافی برآورد شده است. آن است که به طور مداوم بالا - صدا در سبک غیر معمول برای شرکت می کند که در کیفیت تاثیر نمی ساخته شده است. از نظر مدل صدا معلوم شد کاملا موفق چون سخنرانان محدوده عمل عملا تمام طیف وسیعی از صدا در حجم بالا.

TECHLABS