X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
لاجیتک Z213. ظاهر
لاجیتک همچنان به توسعه خط خود را از بلندگوهای جمع و جور، و امروز ما در حال آزمایش یک شاخص جدید trifoniku Z213. در هزینه کمتر از 30 $ کیت شامل ماهواره های شیک، ساب ووفر کوچک و راحت کنترل از راه دور سیمی.
لاجیتک Z213. ظاهر
ماهواره لاجیتک Z213 توسط طراحی مدرن و اندازه کوچک مشخص اجازه ساختمان را علامت گذاری حتی در یک جدول کامپیوتر کوچک است. موضع بداهه مستقیم سخنرانان طیف گسترده ای نسبت به گوش شنونده برای بهینه سازی خروجی قدرت.
لاجیتک Z213. ماهواره ها
لاجیتک Z213. ماهواره ها
ساب ووفر واقع در پایین، و به منظور بالا بردن فشار صدا اینورتر فاز استفاده می شود.
لاجیتک Z213. ساب ووفر
لاجیتک Z213. ساب ووفر
بازیچه قرار دادن دلپذیر دسته جداگانه برای تنظیم باس است - شما همیشه می توانید مقدار مورد نظر از باس تنظیم شده است.
لاجیتک Z213. ساب ووفر
این سیستم طرف سیم مجهز نیست، به عنوان تمام کابل ها ساخته شده است. در همان زمان در بند دهنده سیگنال قرار دارند دارای یک دکمه کوچک پلاستیکی است که می تواند در کنار یک لپ تاپ، قرص یا مانیتور معمولی مشخص شده اند. در این مورد در دست نه تنها کنترل حجم صدا به سوئیچ، بلکه جک هدفون های اضافی است.
لاجیتک Z213. صفحه کنترل
لاجیتک Z213. ظاهر
کیت صدا سازگار با محدوده قیمت آن است. ما نمی توانیم بگوییم که آن برجسته به دست آورد، بلکه انتقاد تنظیم مطلقا هیچ مشکل. ماهواره ها کاملا به وضوح بازی. آنها توسعه قدرت به اندازه کافی خوب برای تماشای فیلم و موسیقی. اعوجاج در سطوح حجم بالا که بر روی این trifonika به سادگی طراحی شده نه تنها امکان پذیر است. ساب ووفر باعث می شود تصویر کلی کامل تر، اما، البته، قطاری فقط بالای محدوده فرکانس پایین.
لاجیتک Z213. ظاهر

لاجیتک Z213 به طور کامل هزینه های آن را توجیه. چنین مجموعه ای را می توان برای مشاغل به ثمر رساند و یا به عنوان علاوه بر کامل به دستگاه تلفن همراه خود (لپ تاپ / قرص)، مهم توصیه می شود که حداقل سطح صدا با کیفیت و صرفه جویی در فضا. با این حال، هیچ چیز مانع از استفاده از آکوستیک و PC: در پس زمینه از مجموعه استاندارد از 2.0 دستگاه مقایسه مطلوب با حضور یک ساب ووفر.


TECHLABS