X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
لاجیتک Z150. ظاهر
در ادامه برای دیدار با بلندگو و جمع و جور جدید لاجیتک، امروز ما دیگر مدل جالب با شاخص Z150 را بشنود. این سخنرانان کوچک کمی بیش از 20 دلار، و طراحی غیر بدیهی خود کاملا متناسب به فضای داخلی از یک محل کار دفتر و یا کامپیوتر خانگی گوشه مدرن است.
لاجیتک Z150. ظاهر
لاجیتک Z150. ظاهر
برای ساخت پوسته ستون استفاده عملی بافت نیمه براق پلاستیک، که کثیف و تحت پوشش در گرد و غبار نیست. خارجی لاجیتک Z150 می توانند به صورت جامد سیاه و سفید و یا سیاه و سفید.
لاجیتک Z150. دید جانبی
سوله در قسمت پایین هر پوسته و لوله، یادآور، ولی برای کسانی که نمی کنند، و حمل تنها یک تابع زیبایی. و به بازی صدا با استفاده از کوچک سخنرانان طیف گسترده ای با دیفیوزر داخل مقعر و تعلیق نرم.
لاجیتک Z150. ظاهر
خوب است کنترل. تنظیم صدا است که یک دسته بزرگ است که پاره وقت نیز یک سوئیچ قدرت انجام شده است. در نزدیکی یک خروجی هدفون و ورودی کمکی است: شما می توانید به سرعت اتصال گوشی های هوشمند و یا قرص.
لاجیتک Z150. ظاهر
وقتی قرار دادن بلندگوهای روی یک میز بدون مشکلات بوجود می آیند. آنها طول سیم در حدود 1.2 متر گره خورده است، به طوری که ماهواره ای را می توان در هر فاصله مناسب گسترش برای ایجاد یک منطقه گسترده ای از استریو.
قدرت سیستم کوچک است، که به طور غیر مستقیم از آداپتور به 5 ولت با جریان 800 میلی تایید کرد. اما من باید بگویم که برای حجم کارهای معمول ترین لاجیتک Z150 به اندازه کافی است. شما به راحتی می توانید تماشای فیلم، بازی و یا گوش دادن به موسیقی در سطح صدا راحت است. و حرکت نزولی، تنها باید در نظر گرفته شود فقط باس بسیار غیرمؤثر و به عنوان آسان است به اندازه سخنرانان به حدس زدن. به طور کلی، منفی معمول ارزان بلندگوهای 2.0 به حداقل برسد. پس زمینه شبکه حداقل اثر اعوجاج تنها در بالاترین حجم است و.
لاجیتک Z150. نمای جلویی
می توان گفت که لاجیتک Z150 بسیار زیبا، مدرن و مقرون به صرفه سخنرانان است. آنها بزرگ برای ایستگاه های کاری صوتی در دفتر و یا در خانه می باشد. به طور طبیعی، اگر شنونده بالقوه می کند مورد نیاز بیش از حد سخت برای صدا تحمیل نمی کند. علاوه بر این، مجموعه ای خواهد بود یک هدیه خوب برای هر دو مردان و زنان است.

سخنرانان لاجیتک Z150

TECHLABS