X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
Trifonika EDIFIER S730 به حق گفته می شود یکی از قدرتمند ترین در بازار چند رسانه ای. واضح است که یک مجموعه جدید بر اساس در حال حاضر به ما شناخته شده راه حل های فنی که برای ساختن یک سیستم شش کانال S550 استفاده شد. با این حال، در این مورد، به لطف سازنده نوآوری می تواند نتایج و حتی بهتر دست یابد. بنابراین ساب ووفر 30 W افزایش یافته است، در حالی که رسیدن به 150 W، برای ماهواره های کوچک به طور کلی اظهار داشت ارزش باور نکردنی 2x75 وات.
EDIFIER S730: ظاهر
ویژگی های فنی
 
پارامتر *
ارزش
ماهواره قدرت خروجی، W (RMS)
2x75
قدرت خروجی از ساب ووفر، وات (RMS)
150
THD در قدرت امتیاز،٪
10
ابعاد خارجی از ماهواره، میلی متر
116 × 160 × 202
ابعاد خارجی از ساب ووفر، میلی متر
348 × 400 × 489
وزن
30
قطر بلندگو، میلی متر
LF - 10 "
MF - 3.5 "
RF - 1 "
محافظ مغناطیسی، حضور
آیا وجود دارد
ولتاژ تغذیه،
230 V، 50 هرتز
متوسط ​​قیمت خرده فروشی، $
350
* مشخصات توسط سازنده اعلام کرد.
محدوده تحویل
EDIFIER S730: بسته بندی
این سیستم در یک جعبه و نه بی دست و پا برای حمل و نقل است، که توسط یک توده در حدود 30 کیلوگرم تشدید فروخته می شود. بنابراین، در هنگام خرید است کثیف به نظر سوال از تحویل نیست. در داخل صاحب خوش شانس قادر خواهد بود برای پیدا کردن:
  • ساب ووفر.
  • دو ماهواره.
  • کابل برق؛
  • سیمی کنترل از راه دور؛
  • IR DPU با باتری.
  • کابل سیگنال 2 RCA - 2 RCA.
  • کابل سیگنال 3.5 میلی متر - 2 RCA.
  • کابل کواکسیال.
  • دو سیم صوتی.
  • دستورالعمل.
EDIFIER S730: سیم
تشویق این واقعیت است که، در نهایت، سازنده شروع به گوش دادن به بسیاری از نظرات و مکمل سیستم کابل با کیفیت خوب. با وجود این، آکوستیک از این سطح حساس به کابل است، یعنی اختلاف بین سیم خوب و بسیار بد خواهد بود به وضوح قابل شنیدن است.
EDIFIER S730: دستورالعمل
ظاهر و عرضه
EDIFIER S730: ظاهر
در trifonika عمومی S730 است بسیار متفاوت از S550، البته نه، اگر ما تعداد مختلف ستون را نادیده گرفت.
EDIFIER S730: ماهواره ها
بدنه ساخته شده از ماهواره های کوچک ام دی اف 12 میلیمتر ضخامت، اندازه آنها را تغییر نکرده است، به طوری که آنها هنوز هم بسیار جمع و جور هستند. تنها تفاوت را می توان به عنوان دکوراسیون در نظر گرفته، در این مورد، سطح خارجی بدن با لاک الکل زدن به است که به درخشش آینه جلا پوشانده شده است.
EDIFIER S730: دید عقب از یک ماهواره
بر روی یک سطح افقی (جدول)، آنها هستند و نه خرج از طریق پد لاستیکی کوچک تنظیم شده است. با این حال، توصیه می کنیم به نصب نسخه دیواری و یا استفاده از قفسه، به عنوان زمانی که بر روی یک ستون جدول به موجب اندازه آنها قرار می گیرد، بسیار پایین تر از گوش شنونده.
سخنرانان در مقابل شبکه نیمه شفاف از پارچه های صوتی بر روی قاب پلاستیکی نصب شده است. منتشر کننده سر میانی کامپوزیت - حمایت مقاله ای است در خارج با رنگ سیاه و سفید پوشیده شده است. تعلیق لاستیک، سیستم مغناطیسی محافظت. تویتر است اینچی منتشر پارچه و یک سیستم مگنت محافظ با خنک کننده رادیاتور.
EDIFIER S730: نوع سمت ماهواره ای
اتصالات برای تغذیه سیگنال از تقویت کننده واقع در پشت، آن را معمولا پایانه های بهار. در اینجا شما می توانید ببینید پلاستیک سوار برای قرار دادن بلندگوهای بر روی دیوار.
EDIFIER S730: ساب ووفر
کابینه است از ورق های MDF 18 میلی متر ضخامت است که در سمت بیرونی لمینیت سیاه فیلم تحت پوشش ساخته شده است.
EDIFIER S730: ساب ووفر جبهه نوع
در پانل جلو، شما می توانید مش فلزی از شکل اصلی را ببینید، پشت که قدرتمند 10 "سخنران است.
EDIFIER S730: رادیاتور منفعل
طرف رادیاتور منفعل، شبیه پویایی هستند.
EDIFIER S730: دید عقب از ساب ووفر
پشت شما می توانید تمام اتصالات و هیت سینک بزرگ برای قدرت بالا تقویت کننده خروجی تراشه را ببینید. ماهواره ها توسط کلیپ بهار معمولی که به شما اجازه استفاده از کابل بلندگو بخش مناسب و معقول پیوست. سیگنال آنالوگ است به یکی از دو ورودی استریو با حساسیت های مختلف عرضه می شود. پاداش خوب است همچنین سازنده ارائه می دهد ورودی دیجیتال: نوری و کواکسیال.
EDIFIER S730: سیم کنترل از راه دور
کنترل حجم صدا سیمی هنوز هم ظاهر و قابلیت استفاده خود را حفظ کرده است. این دستگاه بسیار مناسب و معقول اندازه است که می تواند به سادگی در یک جدول قرار داده و یا نصب شده بر روی یک پایه خاص است.
EDIFIER S730: RC
نیمی از پانل جلو را پوشش می دهد صفحه نمایش ال سی دی با نور آبی محجوب، روشنایی قابل تنظیم است. در مرکز یک دسته بزرگ است که اجازه می دهد تا شما را به تنظیم حجم به عنوان یک کل است، حجم ساب ووفر جداگانه، باس و سه برابر کردن برای ماهواره ها، تعادل کانال و روشنایی. سیگنال ورودی توسط یک دکمه انتخاب شده است.
EDIFIER S730: RC
کنترل از راه دور بی سیم در اشعه مادون قرمز به شما اجازه انجام تمام عملیات همان. عامل فرم اعدام از راه دور آشنا، کاربر پسند در همان زمان می کند رنج می برند نیست، از تمام دکمه های اصلی در داخل شعاع حرکت انگشت شست قرار دارد. الگوی تابش بسیار گسترده است، به طوری که کاربر را ندارد به هدف دقیقا در گیرنده سیگنال.

تست و گوش دادن ذهنی

EDIFIER S730: اندازه گیری
در این مورد، ماهواره ها دارای پاسخ فرکانسی نسبتا مسطح، ناهموار در سراسر محدوده می کند 4 ± دسی بل تجاوز نمی کند، و این رقم تا حد زیادی به علت ترشح آزار دهنده در حدود 4 کیلو هرتز. Mids، به خصوص فاز خواستار 1 ... 3 کیلو هرتز، فقط آشکار یکنواخت. HF مشاهده رکود بی چون و چرا. مرز پایینی برای ماهواره است در 150 هرتز. همه این به ما می دهد امیدواریم بتوانیم صدای متعادل و درست است.
EDIFIER S730: کنفدراسیون فوتبال آسیا
باس تنظیم دایره زنگی کار به درستی، ارائه مسدود و یا بلند کردن پایین وسط ± 5 دسی بل.
EDIFIER S730: کنفدراسیون فوتبال آسیا
تنظیم سه برابر ما دوست به میزان کمتر. ایده این است که آن را باید فقط فرکانس های بالا تاثیر می گذارد، اما زمانی که شما سعی می کنید برای تغییر امتداد RF و متوسط ​​بالا. ما نمی توانیم بگوییم که این یک عیب مهم است، اما می تواند انجام بیش تن-درست باشد.
EDIFIER S730: کنفدراسیون فوتبال آسیا
لازم به ذکر است که ماهواره دارند الگوی تابش بسیار عالی در سطح افقی، است که به سمت راست یا سمت چپ جبران می کند تغییرات قوی در پاسخ فرکانسی ایجاد نمی کند. در هواپیما عمودی پاسخ فرکانسی قابل قبول است که تغییر و بدتر زمانی که شما رد کردن. به عبارت دیگر، قرار دادن ستون در اتاق باید اجتناب شود، به طوری که آنها در بالا به گوش شنونده بود. بهترین گزینه است برای نصب در سطح گوش، درست در زیر نصب و راه اندازی مجاز است.
EDIFIER S730: کنفدراسیون فوتبال آسیا
ساب ووفر دارای طیف وسیعی از 50 ... 150 هرتز. پاسخ او این است نسبتا به طور مساوی. یک شیب کوچک مشاهده شده است تنها در حدود 70 هرتز، و که، در واقع، آن خرده است و صدای می کند منفی تاثیر نمی گذارد.
EDIFIER S730: CED
EDIFIER S730: CED
EDIFIER S730: CED
EDIFIER S730: CED
در مرحله بعد، به این سوال از مطالعه اعوجاج غیر خطی بروید. از پیش تنظیم سطح صدا را برای سر و صدا صورتی. در 80 DBA، که مربوط به نه با صدای بلند برای تلفن های موبایل روزمره، اعوجاج کم باقی مانده است، به ندرت به 1٪ در تمام دامنه. در 85 دسی بل THD عملا در سطح 1٪ پایدار است، که نتیجه بسیار عالی برای ماهواره از این اندازه است. اگر شما حجم تا 90 افزایش دسی بل است ذهنی با صدای بسیار بلند، اعوجاج افزایش شدت و نه تنها در قله 5٪ برسد. در همان زمان تبدیل شدن آنها به توجه به گوش، اما آزار دهنده نیست. در نهایت، زمانی که حجم 95 DBA، که به دست آورد که افزایش عملکرد، اعوجاج از اوج 10 درصد رسیده است، و محدوده متوسط ​​در حدود 5 ... 6٪. لازم به ذکر است که در SOI حجم کم و متوسط ​​است و عمدتا به هارمونیک پایین منظور به علت، به طوری که جلسه کاملا مبدل. با افزایش فشار صدا شروع به افزایش هارمونیک مرتبه بالاتر، اما مهم (قابل مشاهده برای گوش) سهم آنها ارزش تنها حاشیه ای فراهم می کند. در نتیجه، ما می توانیم این واقعیت است که ماهواره های کوچک را فراهم صدا قدرتمند و بدون تحریف قوی دولت.
EDIFIER S730: اندازه گیری
سیستم گوش دادن ذهنی برگ یک تجربه کاملا مثبت است. با وجود داشتن سخنرانان تنها دو ماهواره قادر به تشکیل یک مرحله درست و گسترده ای است که طرفداران فیلم و بازی را تامین کند. سخنرانان صدا کاملا درست است، بنابراین خواننده، زن و مرد، و همچنین به عنوان صدای آلات موسیقی بازی نزدیک به اصلی. که رنج می برد کمی در این مجموعه، پس از آن کار جزئیات است. به طور کلی، سخنگوی این اندازه، آن است که بد نیست، اما در هر حال، ما در حال حاضر رسم تشابه با بهترین نمونه از 2.0 در بازار چند رسانه ای، و جزئیات EDIFIER S730 آنها را از دست می دهد. شما نمی توانید در مورد قدرت می گویند، آن را واقعا به اندازه کافی به سر حتی برای طرفداران گوش دادن به موسیقی بسیار بلند است. علاوه بر این، به اندازه قابل توجه از ساب ووفر در واقع به کل بالقوه در منطقه مسکونی معمولی است که درمان خاص نمی گذشت آشکار نیست. حجم ساب ووفر آنقدر بزرگ است که پنجره ارتعاش زیاد است، مبلمان، و غیره - باید کاهش می یابد. بنابراین، خرید و نصب و راه اندازی سیستم زائد برای پیشبرد به آماده سازی اتاق نیست، حداقل، حذف از مبلمان زهوار در رفته خود را. البته، این امر تنها به مواردی که دستگیره حجم به تبدیل به حداکثر. به اندازه کافی دلپذیر، و این واقعیت است که با چنین ساب ووفر، سازنده است هنوز هم نمی بیش از تاکید بر باس، و در طول فرعی نصب و راه اندازی اولیه و ماهواره ها کاملا در سطح همسان.
نتیجه
به عنوان یک نتیجه، آزمون trifonika EDIFIER S730 را می توان نه تنها به عنوان یکی از قدرتمند ترین در بازار چند رسانه ای مورد بررسی قرار، بلکه به عنوان یک مجموعه، فراهم می کند که کیفیت صدای بسیار عالی. این مدل جهانی است و می تواند کاملا برای همه برنامه ها استفاده می شود، که آیا آن را گوش دادن به موسیقی، فیلم و یا بازی ها.
 

بهترین عملکرد