X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
سیستم بلندگوی شش کانال S550 نماینده دیگری از آکوستیک واقعا بزرگ و با کیفیت بالا در صف EDIFIER است. در واقع، سیستم جایگزین بسیار محبوب یک بار است، اما از نظر اخلاقی S5.1 منسوخ شده است. از اولین دقیقه از جلسه ما دوست سازنده رویکرد به ترکیب آن، به خصوص با توجه به اینکه به تازگی آزمایشگاه آکوستیک فرمت آزمون 2.1 S 530 بازدید. اغلب، بسیاری از شرکت ها ترجیح می دهند به دنبال مسیر کمترین مقاومت و 5.1 از 2.1 و یا بالعکس، به سادگی با اضافه کردن ماهواره و نوسازی از تقویت کننده. در اینجا انتخاب یک استراتژی کاملا متفاوت، به عنوان S530 ، هر چند در ظاهر به S550 مشابه، اما از آن است که اساسا مجموعه های مختلف. به خصوص ساب ووفر تعجب آور به دلیل اعمال طراحی تا نادر صوتی است که در جهان از سیستم Hi-Fi با مشکل دیدار خواهد کرد، به ذکر رسانه نیست.
ltbp_DSC00296_2.jpg
ویژگی های فنی
 
پارامتر
ارزش
خروجی ماهواره مقابل قدرت، W (RMS)
2h35
خروجی ماهواره قدرت عقب، W (RMS)
2h35
قدرت خروجی کانال مرکزی، W (RMS)
35
قدرت خروجی از ساب ووفر، وات (RMS)
120
THD در قدرت امتیاز،٪
10
ابعاد خارجی ماهواره جلو، میلی متر
116h203h160
ابعاد خارجی از کانال مرکزی، میلی متر
316h117h157
ابعاد خارجی از ساب ووفر، میلی متر
367h397h489
وزن
37.4
قطر بلندگو، میلی متر
LF - 10 "
MF - 4 "
RF - 1 "
ولتاژ تغذیه،
230 V، 50 هرتز
محدوده فرکانس ماهواره، هرتز
140-20000
ساب ووفر محدوده فرکانس، هرتز
20-133
متوسط ​​قیمت خرده فروشی، $
440
* مشخصات توسط سازنده اعلام کرد.
محدوده تحویل
EDIFIER S550: بسته بندی
EDIFIER S550: بسته بندی
به دلایل روشن، سیستم می آید در دو جعبه، که اگر آن را یک بود، و سپس حمل و نقل این امر می تواند مشکل ساز باشد. حتی در گزینه های جعبه عرضه در دسترس با یک ساب ووفر می توانید هر اتومبیل های مسافری متناسب نیست. به طور مستقیم عرضه شامل:
  • ساب ووفر.
  • پنج ماهواره (جلو، عقب و کانال مرکز).
  • سیمی کنترل از راه دور؛
  • کنترل از راه دور در اشعه مادون قرمز با باتری.
  • کابل سیگنال 6 RCA - 6 RCA.
  • سه آداپتور 2 RCA - 3.5 میلی متر.
  • پنج سیم بلندگو.
  • کابل برق؛
  • دستورالعمل و کارت گارانتی.
EDIFIER S550: عرضه
کابل بلندگو دارای یک منطقه کوچک مقطعی، اما با در نظر گرفتن ویژگی های استفاده از آن را می توان کافی در نظر گرفته. کابل به پایان می رسد ساده و لحیم کاری کنسرو برای سهولت استفاده. کابلهای سیگنال در کیفیت و ظاهر متمایز نیست، بنابراین در حین عملیات می توان آنها را در پتانسیل ترین تغییر، آکوستیک خوب است.
EDIFIER S550: کتابچه راهنمای کاربر و کارت گارانتی
ظاهر
EDIFIER S550: ظاهر
اولین مشکل است که مردی که S550 خریداری روبرو هستند، این یک مشکل قرار دادن آن است. خواهد بود به ویژه توسط کسی که اولین سیستم واقعا بزرگ است شگفت زده کرد. با ماهواره، به طور کلی، سوالات پرسیده شده، اما ساب ووفر ... با اندازه خوب است، این واحد برای فضای نصب و راه اندازی، که معمولا طول می کشد یک اتاق و یا بالین میز کوچک بپرسید. مطمئنا، آن را ناراحت کننده است، اما فیزیک فیزیک است، و این زیر فقط باید بزرگ است.
EDIFIER S550: ساب ووفر
کابینه است از ورق های MDF 18 میلی متر ضخامت است که در سمت بیرونی لمینیت سیاه فیلم تحت پوشش ساخته شده است.
EDIFIER S550: نمایی از جلوی ساب ووفر
در پانل جلو، شما می توانید مش فلزی از شکل اصلی را ببینید، پشت که قدرتمند 10 "سخنران است.
EDIFIER S550: نمایی از سمت ساب ووفر
در دو طرف، کاربر خیلی بی تجربه می روند را ببینید، اما نمی باشد. در پانل سمت تنها دو رادیاتور منفعل، نقش آن را می توان یافت کمی بیشتر قرار می گیرد.
EDIFIER S550
همه اتصالات عمده در پانل پشتی: سیگنال به کانکتور RCA اعمال می شود، و از کلیپ های بهار متعارف خارج شده است.
EDIFIER S550: بلندگوی جلو
محوطه ساخته شده از ماهواره های کوچک ام دی اف ضخامت تخته 12 میلی متر، که در خارج با رنگ سیاه و سفید پوشیده شده است. آبکاری همان است که در مورد EDIFIER S530 است - رنگ خاص بر روی سطح براق مات به نقاط متعدد استفاده شود.
EDIFIER S550: دینامیک
این بلندگوها در پانل جلو از مش شفاف از پارچه های صوتی بر روی قاب پلاستیکی قرار گرفته است. سر منتشر سیاه کاملا با مرز های پلاستیکی که به نظر می رسد مانند فلز ترکیب شده است.
EDIFIER S550: دید عقب از ماهواره
اتصالات برای تغذیه سیگنال از تقویت کننده واقع در پشت، آن را معمولا پایانه های بهار. در اینجا شما می توانید ببینید پلاستیک سوار برای قرار دادن بلندگوهای بر روی دیوار.
EDIFIER S550: کانال مرکزی
بر روی یک سطح افقی، آنها نه خرج از طریق پد لاستیکی کوچک تنظیم شده است.
EDIFIER S550: سیمی کنترل
کنترل حجم صدا سیمی نمی جهش یافته و عملا از کنترل متفاوت در حال حاضر ما 2.1 آکوستیک تست شده است. این دستگاه بسیار مناسب و معقول اندازه است که می تواند به سادگی بر روی میز قرار داده و یا مجموعه ای موضع خاص است.
EDIFIER S550: سیمی کنترل
نیمی از پانل جلو را پوشش می دهد صفحه نمایش ال سی دی با نور آبی محجوب، روشنایی قابل تنظیم است. در مرکز یک دسته بزرگ است که اجازه می دهد تا شما را به تنظیم حجم به عنوان یک کل است، حجم اقلام در هر کانال، باس و سه برابر کردن برای ماهواره ها و روشنایی نور پس زمینه. سیگنال ورودی توسط یک دکمه انتخاب شده است.
EDIFIER S550: RC
کنترل از راه دور بی سیم در اشعه مادون قرمز به شما اجازه انجام تمام عملیات مشابه، اما تنها با کمک دیگر، شما می توانید تنظیم مجدد تمام تنظیمات به طور پیش فرض. عامل فرم اعدام از راه دور آشنا، کاربر پسند در همان زمان می کند رنج می برند نیست، از تمام دکمه های اصلی در داخل شعاع حرکت انگشت شست قرار دارد. الگوی تابش بسیار گسترده است، به طوری که کاربر را ندارد به هدف دقیقا در گیرنده سیگنال.
EDIFIER S550: RC

طرح
بنابراین، بدن ماهواره ای بسته به نوع جعبه نه تنها از ضخامت MDF ساخته شده، و ام دی اف، که دارای تراکم بالا، حتی اگر آن را محسوس به لمس است. علاوه بر این، در داخل یک قطعه مناسب و معقول از پنبه حلاجی شده برای نوسانات وجود دارد.
EDIFIER S550: کانال مرکزی
منتشر کننده میانی کامپوزیت: کاغذ و پشتیبانی پارچه است در خارج با رنگ سیاه و سفید پوشیده شده است. تعلیق لاستیک، سیستم مغناطیسی محافظت. تویتر است اینچی منتشر پارچه و یک سیستم مگنت محافظ با خنک کننده رادیاتور.
همه سیم کشی داخلی است با استفاده از سیم های صوتی انجام می شود. کیفیت متقاطع اتصال در اجزای سطح هیئت مدیره از فیلتر، با استانداردهای چند رسانه ای، بالا است. برای میانی با استفاده از یک فیلتر معمولی مرتبه دوم برای فرکانس بالا - سوم، که باید بخش نسبتا شیب دار فراهم می کند.
EDIFIER S550: ووفر
چیزی که بیشتر جالب ساخته شده است ساب ووفر، در اینجا ما حتی نمی در مورد اندازه بزرگ صحبت می کنید، و بلافاصله با طراحی آکوستیک شروع می شود. در مرحله اول، خود سخنران. این یک راننده با فرکانس پایین با یک "مخروط 10 و تعلیق با سکته مغزی طولانی است فرکانس رزونانس 39 هرتز، عامل کیفیت کل است -.. 0.63 حجم معادل بیش از حد کم است.
EDIFIER S550: رادیاتور منفعل
با این پارامترها در سر فقط التماس آکوستیک مرحله طراحی نوع اینورتر، اما تولید کننده اعمال راه حل استاندارد و با استفاده از رادیاتور منفعل. رادیاتور منفعل (PI) چیزی است که در پانل سمت واقع شده است (دو از آنها وجود دارد)، در واقع، بخشی از بلندگو است: بله پخش و تعلیق، اما هیچ سیستم مغناطیسی و سیم پیچ وجود دارد. استفاده از رادیاتور منفعل به عنوان طراحی آکوستیک می تواند نتایج بسیار شبیه به رفلکس باس معمول دست یابد. ایده این است که شما می توانید در کیفیت کمی برنده، اما تولید و محاسبه بسیار پیچیده تر است، و این امر، تعیین عدم محبوبیت این تصمیم.
EDIFIER S550: ترانسفورماتور
در این مورد، سخت است برای گفتن که چرا EDIFIER S550 به عنوان مثال، رفلکس باس معمول را رد کرد، اما در هر صورت آن را نشان می دهد پتانسیل بالا از شرکت مهندسی، که هنوز توسط بسیاری از رقبای نرسیده است.
EDIFIER S550: پذیرش
در داخل ساب ووفر دوباره ما برخی الکترونیک ساخته شده دیدم. مورد استفاده برای ترانسفورماتور تردل قدرت، قدرت سیم پیچ ثانویه است که کمی nedotyagivaet به 300 VA. به یاد بیاورید که در مورد S530، آن را دو بار به عنوان کم بود. به این معنا که یک اثبات بیشتر است که برای توسعه یک رویکرد کاملا وجود دارد. تمام الکترونیک ضروری در هیئت مدیره بزرگ نصب شده در هنگام مراحل ورودی از سیستم عامل بر روی شال جداگانه. نصب و راه اندازی با کیفیت بسیار بالا، همه سیم در داخل مورد منظمی گذاشته شد. ماهواره ها برای تقویت کننده های ساخته شده بر روی تراشه های TDA7296، ساب ووفر استفاده می شود - TDA7294. به طور کلی، می توان گفت که در این مورد نه قدرت و نه تقویت کننده یک تنگنا نمی شود.
تست عملی و گوش دادن
اول، اجازه دهید نگاهی به برخی از ویژگی های اصلی سیستم است که در آزمایشگاه ما اندازه گیری شده است نگاه کنید.
EDIFIER S550: اندازه گیری
ماهواره AFC نشان می دهد خوب ناهموار، آیا 4 ± دسی بل تجاوز نمی کند. این نتیجه می تواند در نظر گرفته شود کاملا مناسب و معقول برای این دسته از سیستم های. و این غیر یکنواختی در میانی مسئول ترین جا به 2 ± دسی بل. به طور کلی، به دنبال در پاسخ، می توان گفت که ما یک فرصت خوب برای گرفتن به اندازه کافی راحت و tonally درست صدا.
EDIFIER S550: ماهواره مقابل AFC
هنگامی که اندازه گیری پاسخ فرکانسی از تویتر محور کانال مرکزی (یعنی و اندازه گیری پاسخ از ماهواره جلو)، ما می بینیم انسداد مشخصه ملایم، با شروع پس از 2 کیلو هرتز. این چوک به سختی یک نقطه ضعف بزرگ، به ویژه با در نظر گرفتن این واقعیت که رئیس کانال مرکز معمولا در گوش شنونده واقع نیست، در نتیجه پاسخ فرکانسی می تواند "بازی کند."
EDIFIER S550: کانال مرکزی AFC
ساب ووفر، البته، آیا توسط اعلام 20 هرتز بازی نیست، اما محدود، که کمی پایین تر از 50 هرتز قرار دارد، همچنین الهام بخش. همپوشانی با ویژگی های ماهواره سازماندهی کاملا شایستگی.

EDIFIER S550: کنفدراسیون فوتبال آسیا
همه اجزای سیستم مورد اعوجاج کم هارمونیک، که حتی در حجم بالا سطح را 1 ... 2٪ تجاوز نمی کند را نشان می دهد. با این حال، برخی از عوامل منفی هنوز هم وجود دارد، به عنوان در طیف سیگنال از ماهواره مشاهده هارمونیک منظور بالاتر است.
EDIFIER S550: CED ماهواره جلو
EDIFIER S550: CED کانال مرکز
EDIFIER S550: ساب ووفر CED
امپدانس بلندگو است وبال گردن به ارزش بحرانی نیست، بنابراین تقویت کننده قدرتمند بدون مشکل کار خواهد کرد. من همچنین می خواهم به ذکر این واقعیت است که منحنی برای ماهواره تا حدودی متفاوت از است نسخه S530. سخت می گویند، آن را ناشی از یک بررسی از پارامترهای فیلتر، یا اجزای خطا به سادگی بازی خود را و اندازه گیری بود، و می تواند به پویایی ارتقاء آسان در معرض، اما در هر صورت تبدیل بهتر، به عنوان حتی مقایسه پاسخ فرکانسی، ما اذعان عدم وجود یک شیب در منطقه میانی، که قبلا رخ داده است.
EDIFIER S550: ماهواره مقابل امپدانس
EDIFIER S550: امپدانس از کانال مرکزی
EDIFIER S550: امپدانس ساب ووفر
خوب، پارامترهای اساسی از نرمال آکوستیک، فقط باید به گوش دادن.
EDIFIER S550: سی دی برای گوش دادن
بنابراین، ماهواره بازی کاملا نرم و درست است. موسیقی آوازی و ابزاری صدا با اعتماد به نفس و نقش در نزدیک به اصلی. چه کمی فاقد ماهواره، پس از آن جزئیات، اگر چه در انصاف شایان ذکر است که برای این سخنرانان اندازه جزئیات و غیره بالا است. دومین چیزی که مثبت - قدرت. با این وجود ماهواره ها هستند اندازه طبیعی نیست، به خصوص در برابر پس زمینه از ساب ووفر، اما صدا تحتانی در کیفیت حتی در حجم بالا. بدون فشرده سازی بدون سایه.
در طول آزمون گوش دادن یکی دیگر از اشکال بسیار ناخوشایند نشان داد. این واقعیت که سیستم تولید کافی مرحله صدا در حد متوسط. البته، حضور پنج میخ اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد حجم، اما حتی در نسخه 2.1 گوش دادن ویژه آهنگ نشان می دهد عدم امکان محلی سازی صدا مناسب.
ساب ووفر دوست داشتم. باس و روشن الاستیک، روشن است که محاسبه مهندسان رادیاتور منفعل EDIFIER جلوگیری از خطاهای قابل توجهی. علاوه بر این، استفاده از PI اجازه می توانید از لایههای غیر اصلی، خلاص شوید.
به عنوان یک نتیجه، آکوستیک EDIFIER S550 را می توان به عنوان یکی از بهترین در بازار امروز در نظر گرفته. برخی از معایب او هنوز هم وجود دارد، اما فراموش نکنید که این کاستی ها به دلیل تقاضای بالا از طرف ما، که اغلب به محصولات از محدوده قیمت پایین صدق نمی باشد.
نتیجه
به طور کلی EDIFIER S550 مناسب برای خانه به عنوان یک نسخه جهانی است، با این سیستم شش کانال دلپذیر برای گوش دادن به موسیقی، بازی و یا تماشای فیلم. خوب کیفیت صدا در اینجا بسیار خوب قدرت بالا به پایان رسید. علاوه بر این، تعیین کرده است یک نگاه بزرگ و قابلیت بسیار عالی، که با استفاده از دو کنترل پنل متفاوت ایجاد می شود.
TechLab آرم