X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
سیستم بلندگوی EDIFIER S530 به حق گفته می شود یکی از بهترین محصولات تا به حال در بازار چند رسانه ای ظاهر شد. اولین دقیقه از قدمت آن را روشن است که مهندسان طراحی با استفاده از اصل "همه چیز را به حداکثر." خوب ساب ووفر بزرگ همراه با کیفی سخنرانان ماهواره ای درجه بالا. برای کنترل استفاده می کند تنها دو راه دور: سیمی و مادون قرمز است. طرز کار تمام اجزاء در همان زمان بسیار زیاد است، می توان گفت که در مقایسه با کیفیت از این فن آوری سیستم Hi-Fi، که هزینه های چند برابر گران تر. چه می توانم بگویم، آزاد مدل S530، شرکت EDIFIER غافلگیر نه تنها کاربران عادی، بلکه کارشناسان. بنابراین ما تصمیم به از دست این فرصت را به با این آکوستیک آشنا تر از نزدیک نیست.
EDIFIER S530
ویژگی های فنی
EDIFIER S530
پارامتر *
ارزش
ماهواره قدرت خروجی، W
2h35
ساب ووفر قدرت خروجی، W
75
THD در قدرت امتیاز،٪
10
ابعاد خارجی از ماهواره، میلی متر
116h203h160
ابعاد خارجی از ساب ووفر، میلی متر
274h309h468
سخنرانان قطر
LF - 8 "
MF - 3.5 "
RF - 1 "
محافظ مغناطیسی، حضور
آیا وجود دارد
ولتاژ تغذیه،
230 V، 50 هرتز
محدوده فرکانس ماهواره، هرتز
158-20000
ساب ووفر محدوده فرکانس، هرتز
20 -130
متوسط ​​قیمت خرده فروشی، $
250
* مشخصات توسط سازنده اعلام کرد.
محدوده تحویل
EDIFIER S530
این سیستم بسته بندی در دو جعبه در یک بار به فروش می رسد، مقوا خاکستری معمولی در خارج طراحی شده برای محافظت در برابر آسیب به جعبه اصلی. در داخل یک کاربر خوشحال قادر خواهد بود برای پیدا کردن:
EDIFIER S530
  • ساب ووفر.
  • دو ماهواره.
  • کابل بلندگو برای ماهواره.
  • کابل سیگنال.
  • کابل برای اتصال به منبع تغذیه.
  • سیمی کنترل از راه دور با پایه.
  • کنترل از راه دور در اشعه مادون قرمز با باتری.
  • دستورالعمل و کارت گارانتی.
EDIFIER S530
 
ظاهر
EDIFIER S530
سخنرانان خارجی به نظر می رسد بزرگ، و یک طراحی و کیفیت وجود دارد.
محوطه ساخته شده از ماهواره های کوچک ام دی اف ضخامت تخته 12 میلی متر، که در خارج با رنگ سیاه و سفید پوشیده شده است. پوشش های مختلف کمی: رنگ است که توسط یک براق ویژه با نقاط متعدد استفاده شود. ماهواره نگاه حتی بیشتر جالب توجه به گرد کردن برخی از چهره.
EDIFIER S530
این بلندگوها در پانل جلو از مش شفاف از پارچه های صوتی بر روی قاب پلاستیکی قرار گرفته است. سر منتشر سیاه کاملا با مرز های پلاستیکی نقره ای که به نظر می رسد مانند فلز ترکیب شده است. بدانید که فلز است که تنها از طریق تماس مستقیم به دست آمده نیست.
EDIFIER S530
اتصالات برای تغذیه سیگنال از تقویت کننده واقع در پشت، آن را معمولا پایانه های بهار. در اینجا شما می توانید ببینید پلاستیک سوار برای قرار دادن بلندگوهای بر روی دیوار.
EDIFIER S530

بر روی یک سطح افقی، آنها نه خرج از طریق پد لاستیکی کوچک تنظیم شده است.
EDIFIER S530
ساب ووفر در تصویر کلی به نظر می رسد کمی غالب، قابل فهم است، زیرا ابعاد آن واقعا قابل توجه (247h309h468 میلی متر). پوسته های ساخته شده از 17 میلی متر ضخامت MDF، در چهار پا منظور از یک سانتی متر نصب شده است.
EDIFIER S530
سخنران قدرتمند در شکل گرد جلو و "پنهان" پشت مش فلزی نصب شده است. باس لوله رفلکس در پانل سمت راست نمایش داده میشود.
EDIFIER S530
پشت درج فلز می تواند یک تصویر آشنا ببینید: اتصال کابل برق، دو پایانه های خروجی استریو به ماهواره، اتصال برای کنترل از راه دور سیمی، رادیاتور و سوئیچ قدرت است.
EDIFIER S530
یک عنصر مهم از سیستم کنترل سیمی از راه دور است که به نظر می رسد حتی بیشتر جالب بی سیم کنترل از راه دور است. این دستگاه بسیار مناسب و معقول اندازه است که می تواند به سادگی بر روی میز قرار داده و یا مجموعه ای موضع خاص است. نیمی از پانل جلو را پوشش می دهد صفحه نمایش ال سی دی با نور آبی محجوب، روشنایی قابل تنظیم است.
EDIFIER S530
در مرکز یک دسته بزرگ است که اجازه می دهد تا شما را به تنظیم حجم به عنوان یک کل، ساب ووفر حجم، تعادل، باس و سه برابر کردن برای ماهواره ها و روشنایی نور پس زمینه است. سیگنال ورودی توسط یک دکمه انتخاب شده است.
EDIFIER S530
در اصل، همان چیزی که می تواند انجام شود، و بی سیم کنترل از راه دور، که در یک بدن بلند و باریک مد روز قرار داده است. استفاده از آن بسیار راحت، و "محدوده" و زوایای کار می کند نا امید نیست.
EDIFIER S530
ltbp_DSC03191.jpg

طرح
EDIFIER S530
از لحاظ ساختاری، تمام عناصر از سیستم ساخته شده با کیفیت بسیار بالا و مهمتر از همه، حق را از نقطه نظر مهندسی.
EDIFIER S530
بنابراین، نوع بدن ماهواره ای "جعبه بسته" است که به سادگی ساخته شده نمی ضخامت MDF، و ام دی اف، که دارای تراکم بالا، حتی اگر آن را محسوس به لمس است. علاوه بر این، در داخل یک قطعه مناسب و معقول از پنبه حلاجی شده برای نوسانات وجود دارد.
منتشر کننده میانی کامپوزیت: کاغذ و پشتیبانی پارچه است در خارج با رنگ سیاه و سفید پوشیده شده است. تعلیق لاستیک، سیستم مغناطیسی محافظت. تویتر است تعلیق بافت اینچ و سیستم مگنت با خنک کننده رادیاتور محافظت.
EDIFIER S530
همه سیم کشی داخلی است با استفاده از سیم های صوتی انجام می شود. کیفیت متقاطع اتصال در اجزای سطح هیئت مدیره از فیلتر، با استانداردهای چند رسانه ای، بالا است. برای میانی با استفاده از یک فیلتر مرتبه دوم مرسوم برای فرکانس بالا - سوم با مقاومت به تساوی دامنه.
EDIFIER S530
حداقل کیفی ساخته شده و یک ساب ووفر. در داخل بدن هیچ جداکننده های اضافی را نداشته باشند، با این حال، با توجه به استفاده از چیزهای خوب، و پس از آن بسیار دشوار بود. باس کامپوزیت لوله رفلکس (پلاستیکی و مقوا)، ممکن است که این گیاه حتی تنظیمات شخصی را.
EDIFIER S530
ساب ووفر به نظر می رسد بزرگ است. منتشر کننده از سلولز انبوه، تعلیق لاستیک با سکته مغزی طولانی ساخته شده است. سیستم مغناطیسی بسیار بزرگ است، اما محافظ است.
مورد استفاده برای ترانسفورماتور تردل قدرت با سیم پیچ ثانویه چند با مجموع ظرفیت 120 VA. دو یکسو کننده ها با استفاده از دیود های مختلف، که برای موج دار شدن جریان بالا هموار چهار خازن از 6800 UF طراحی ساخته شده است. نیاز به استفاده از تنها دو منبع تغذیه با استفاده از تراشه های مختلف و تمایل به دریافت با کیفیت بالا دیکته برای ماهواره استفاده TDA7296 تراشه، ساب ووفر -. TDA7294. همه این اجازه می دهد تا برای به دست آوردن قدرت ادعا، آنها می گویند، نور است. فیلتر فعال و مدارات دیگر ساخته شده با استفاده از بدترین تقویت کننده های عملیاتی NE5532P نیست.
و، البته، سطح هزینه نصب و راه اندازی ... همه با کیفیت لحیم کاری، و PCB است که به وضوح ارزان نیست. به طور کلی، در حالی که جوانب مثبت جامد.
اندازه گیری و گوش دادن ذهنی
بیایید با نگاه به پاسخ فرکانسی شروع می شود.
EDIFIER S530
همانطور که دیده می شود، با این، سخنران خوب است، حتی بیشتر از آن - نتیجه عالی است. مجموع ویژگی های غیر یکنواختی از ماهواره به راحتی به 3 ± دسی بل متناسب. شیب خفیف ثبت شده در منطقه از 2 کیلو هرتز است که تاثیر بسیار خوبی در تعادل مربوطه به اهنگ صدا نیست. ساب ووفر شروع به اطمینان بازی در حال حاضر 45 هرتز، در پاسخ او، بیش از حد، است یک شیب کوچک در حدود 70 هرتز وجود دارد، اما آن ناچیز است.
EDIFIER S530
EDIFIER S530
کنترل تون کار می کند کاملا صحیح می باشد. تنظیم عمق در فرکانسهای پایین کوچک است، رسیدن به HF 5 دسی بل.


EDIFIER S530
ماهواره هارمونیک اعوجاج و یک ساب ووفر به دلیل هارمونیک پایین تر، به عنوان برای این نوع از تقویت کننده انتظار می رود.
EDIFIER S530
EDIFIER S530
تغذیه خوب و دستگاه های قدرتمند ارائه صدا نسبتا بلند و بدون اعوجاج قابل شنیدن است. بنابراین حتی در SOI حجم بسیار بالا می کند 1٪ از کل محدوده فرکانس تجاوز نمی کند.
EDIFIER S530
امپدانس از ماهواره بسیار پایین تر از وبال گردن ادعا 8 اهم نیست، بنابراین تقویت کننده مشکلات در محل کار تجربه نمی کنند.
EDIFIER S530
باس ساب ووفر رفلکس دارای یک محیط به اندازه کافی کم است، اما ارتفاع مختلف Gorbiki به طور غیر مستقیم در برخی از ناهماهنگی در سیستم اشاره دارد. سر پویا قدرتمند با ویژگی های مناسب برای طراحی رفلکس. عامل کیفیت کامل 0.64 است، علاوه بر این، من می خواهم به یاد داشته باشید ضریب قدرت بالا و حساسیت خوب است.
FS = 47.51 هرتز
پاسخ = 4.26 اهم [DC]
لو = 3،304.94 UH
L2 = 3،990.70 UH
R2 = 4.71 اهم
QT = 0.64
Qes = 0.71
سیستم مدیریت کیفیت = 6.81
MMS = 29.62 گرم
RMS = 1.298092 کیلوگرم / S
سیستم مدیریت محتوا = 0.000379 متر / N
VAS = 16.61 لیتر
SD = 176.71 سانتی متر ^ 2
BL = 7.300301 از Tm
ETA = 0.24٪
LP (2.83V / 1M) = 88.69 دسی بل
نتایج شبیه سازی کامپیوتری نشان می دهد که استفاده از بدن تقریبا به یک گزینه ایده آل مربوط. کمی بهبود پارامترهای تنها می تواند افزایش قابل توجهی در حجم، اما پس از آن ساب ووفر خواهد بود فقط مانع دست و پا گیر. به طور کلی، از نقطه نظر مهندسی، همه چیز مناسب است انجام می شود.
EDIFIER S530
گوش دادن ذهنی برگ احساسات مثبت. در مرحله اول، سیستم واقعا بسیار قدرتمند است. می توان گفت چنان قدرتمند است که اتاق عادی بعید است که به برای لذت بردن از موسیقی در حداکثر ممکن است به دلیل همه چیز شروع به سر و صدا و طنین انداز است. این فقط یک نمونه است، هنگامی که اتاق گوش دادن باید حداقل آموزش داشته باشد. پارامترهای کیفی صدا بسیار بالا می باشد. EDIFIER S530 تولید صدا خوب با موقعیت دقیق منبع صدا. تعادل تونال کمی به سمت رنگ های سرد منتقل شده است. جزئیات به اندازه کافی مناسب و معقول در تقریبا تمام جهات موسیقی. صدای روشن و باز است، بنابراین هر موسیقی تبدیل گوش ناز. مشکلات جزئی تنها بوجود می آیند در فلزات سنگین با توجه به سایه سرد فوق به نظر می رسد یادداشت تیز، که می تواند شنونده را تحریک کند. ما همچنین باید ساب ووفر قدرتمند اشاره کرد. عمیق و pokatisto: باسط آن کاملا درست است. بدون رزونانس محوطه، سوت هوا یا اعوجاج هارمونیکی بالا است.
در نتیجه، شما کاملا اطمینان می توان گفت که EDIFIER S530 مناسب برای خانه به عنوان یک سیستم جهانی است که برای گوش دادن به تقریبا هر موسیقی و فیلم است.
نتیجه
EDIFIER S530
به عنوان یک نتیجه، آزمون آشکار می شود که S530 یک سیستم صدا واقعا با کیفیت بالا است که در بهترین سنت های EDIFIER ساخته شده است. صدا کمی عجیب و غریب، خنک سفید، اما زنده و جالب است. با توجه به نتایج حاصل از آزمون امروز، ما معتقدیم این trifoniku بهترین در بازار و پاداش عنوان افتخاری خود را "انتخاب نویسندگان".   
 

انتخاب ما