X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
و دوباره به خوانندگان کردم یک جفت استریو، کار در حال حاضر در بلاروس گسترده توسط EDIFIER بدنام. تولید کننده، در اصل چینی، بلافاصله پس از تولد او محبوبیت و کانادایی علاقه مند به دست آورد. در نتیجه، در حال حاضر ما شرکت های چند ملیتی، متشکل از کانادا، آمریکا، آرژانتین و دفاتر واقعی چینی. مقر اصلی آن در کانادا است. در حال حاضر آن را به یک ماده از احترام است و جلب توجه. و در واقع آن را خوب است که در مورد تولید کننده، نه نام تجاری به طور منظم ارسال.

که جالب به یاد داشته باشید شد این است که یک گروه از شرکت همکاری فیل جونز (فیل جونز)، که یکی از این توسعه آکوستیک آمریکایی بدنام (AAD)، تولید بلندگوهای است. او همچنین به عنوان یک مهندس در چنین شرکت های معتبر به عنوان انرژی صوتی، Wharfedale، JBL، بوستون صدا کار می کرد. از آنجا که AAD شرکت ارسال شده در چین، که در آن فیل جونز و زندگی در سال های اخیر، تعجب آور نیست که آقایان از EDIFIER موفق به پیدا کردن و او را به کار (و یا از آن بود که راه دیگری دور -؟ چه کسی می داند ..). در هر صورت، این واقعیت مورد است: فیل جونز خود قرار می دهد دست خود را به ایجاد سخنرانان خوب پرداخت EDIFIER.

S2000

در حال حاضر برای ستون: این تولید کننده های قدیمی تر استریو است. البته، این امکان را به انتظار از آنها را صدا بسیار عالی (بار ارزان تر R1900TIII قادر به ارائه بسیاری از سرگرم کننده است، چه در مورد سطح سیستم بالا می گویند). علاوه بر این، انتظار می رود فقط یک طرح بزرگ، سهولت استفاده، درجه بالا تقویت کننده های خارجی، که برای شادی کامل و جامع DAC با کیفیت عالی ساخته شده است، حذف نیاز به کارت صدا گران در کامپیوتر است. به طور کلی، یک واحد خود شامل بزرگ، آماده لطفا صدا مانند :) دیوانه.

جالب؟ سپس شروع آزمون اجازه!

TTH  

پارامتر

ارزش

قدرت خروجی (RMS)

40h2

ابعاد خارجی از ستون WxDxH، میلی متر

331h302h176

وزن ناخالص، KG

15

قطر بلندگو باس / میانی، میلی متر

140

قطر تویتر، میلی متر

25.4

امپدانس، اهم

6

محافظ مغناطیسی، حضور

+

ولتاژ تغذیه،

220-240

محدوده فرکانس، هرتز

48-20 000

ریپل در محدوده عملیاتی +/- دسی بل


تنظیم سه برابر کردن دسی بل

+/- 7.5

تنظیم باس در دسی بل

+/- 7

سیگنال / نویز در دسی بل

> = 85

متوسط ​​قیمت خرده فروشی، $

350

قدرتمند به اندازه کافی و خوب Basia برای آن سخنرانان سخنرانان اندازه: نتیجه گیری موقت ساده و بی تکلف هستند. وب سایت رسمی این است با توجه به این واقعیت است که باس / میانی طولانی سکته مغزی، بنابراین قادر به توسعه فشار کافی است. مطمئن باشید که آن را به اتمام. هر چیز دیگری به اندازه کافی قانع کننده برای چنین دستگاه با کیفیت بالا با ادعای رهبری در کلاس خود به نظر می رسد.

تجهیزات بسته بندی

بیایید با به طور سنتی نزدیک ستون بسته بندی بازرسی شروع می شود. کسانی که تصمیم گرفت که سخنرانان در دو جعبه بسته بندی - داخلی و خارجی، در اشتباه هستند. سه جعبه! خارجی - معمول بسته بندی مقوا راه راه. جعبه اندازه بسیار بزرگ، که به نحوی با هم متناسب با خود سخنرانان اندازه کافی کوچک نمی تاثیر می گذارد. با توجه به تفکر رایج، می تواند 4 و مشابه ستون جای دهد. از این رو، دو ستون از عرضه به عنوان قابلیت اطمینان ممکن مرتب شده اند.

S2000

S2000

و در داخل آن، همانطور که در بالا ذکر شد، دو. ستون - یک جعبه جداگانه، قدرت و همه چیز -other دیگری. بسته بندی روشن و دلپذیر است. اما به عنوان کشیدن همه با هم - مجموعه ای از معماهای از مجسمه ابوالهول :).

بنابراین، آنچه در جعبه نشسته اند؟

 • بلندگو - 2 عدد؛
 • تقویت کننده (رسیور با نام مستعار) - 1 کامپیوتر؛
 • کابل بلندگو - 2 skeins.
 • کابل های نوری - 1 کامپیوتر؛
 • کابل کواکسیال - 1 کامپیوتر؛
 • اتصال miniJack کابل -> 2 RCA - 1 عدد.
 • اتصال کابل 2RCA -> 2 RCA - 1 عدد؛
 • کنترل از راه دور - 1 کامپیوتر؛
 • کابل برق - 1 کامپیوتر؛
 • پارچه می توانید از اثر انگشت خلاص شدن از شر - 1 عدد.
 • گارانتی - 1 عدد؛
 • کتابچه راهنمای کاربر - 1 PC.

همانطور که دیده می شود، مونتاژ غیر منتظره ای کامل است که تعجب آور در چنین هزینه سیستم نیست. خریدار عرضه با تمام کابل ها و پارچه لازم و به طور بالقوه لازم - یک پیدا کنید! (چرا، در زیر مورد بحث.)

بیایید اول با جعبه تقویت کننده و همه چیزهای کوچکی شروع، زیرا این چیزی است که او از بسته می شود برای اولین بار به دلیل محل بالا.

S2000

در بالای راهنمای کاربر است. آنها حتی دو نسخه از زبان انگلیسی و Russified هستند. حجم بسیار چشمگیر، خریدار تمام توابع از مجموعه، ویژگی های مشخص، با جزئیات کافی را توضیح می دهد. سند مناسب و معقول - اجازه می دهد تا شما را به درک بهره برداری از سیستم بدون توسل به روش علمی از "نیزه."

S2000

در حال حاضر، مهمتر از همه، برای چه می کند و از این کادر: تقویت کننده مجهز به رسیور حذف نیاز به یک کارت صدا ارزان - اگر فقط آن یک خروجی نوری بود. تبدیل دیجیتال به آنالوگ قادر به انجام این واحد خود، و با کیفیت بالا (بر اساس استفاده از Tapu) است. این بلوک به نظر می رسد فقط خوب است. می تواند هر دو قرار عمودی و افقی. این است که در واقع به همراه بزرگ، از آن اجازه می دهد تا به استفاده از فضای دسکتاپ را به حداکثر. این است که با مینا سیاه و سفید، تحت پوشش است که به وضوح اثر انگشت قابل مشاهده است، که یک بار دیگر نمی خواست به لمس سطح. سپس بعد از نصب و نیاز پارچه، که پیش بینی تولید کننده را در این کادر قرار داده بود.

S2000

S2000

پارچه - معمولی-رایگان پرز، که مردم به پوشیدن عینک عادت کرده اند. همان قطعه از بافت می تواند در هر اپتیک به دست آمده. اما در این کیت، این تغییر ارزش و وزن خود را در طلا می شود، زیرا هر دو تقویت کننده و سخنرانان، به لطف سطح بسیار براق، اثر انگشت می توان به راحتی و به وضوح قابل مشاهده است.

S2000

همچنین در بر داشت کل کابل پلاسر. نوری و کواکسیال در ظروف در بسته، نگاه بسیار سخت هستند و ضخامت مناسب و معقول. سطوح در تماس با کابل کواکسیال با فلز زرد پوشیده شده است. اتصال، با بازی miniJack -> 2 RCA است، نیز بسیار ضخیم و پوشش داده شده فلز زرد (نمی خواهید به پرتاب کلمه "آبکاری طلا" را به عنوان این برای ما متقاعد امکان پذیر نمی باشد). > 2RCA - همان کلمات را می توان در مورد دوم اتصال کابل 2 RCA گفت.

S2000

و، البته، سازنده ارائه می شود سیم بلندگو با کیفیت کافی در مقدار دو قطعه، به عنوان یک تقویت کننده خارجی، و لازم است برای رسیدن به دو ستون. کابل یک زن و شوهر از ضخامت قابل توجه است (حدود 2.5 میلی متر 2) هادی، متفاوت رنگ زندگی می کردند.

درباره بند ناف قدرت می توان گفت که آن متوسط، مجهز به پلاگین تخت، مناسب برای همه نوع سوکت (مورد استفاده در منطقه ما، البته). این درست است، اما شما نیاز به اختصاص به اندازه کافی کاربردی ضخامت بزرگ تر از بسیاری از تولید کنندگان multimediaapparatury.

S2000

بنابراین، تقریبا همه از جعبه کردم. باقی می ماند یک کنترل از راه دور وجود دارد. این طراحی باریک با آرایش مرموز از دکمه. برای هر بزرگ "را فشار دهید" حساب برای 4 کوچک، فاصله در امتداد لبه از هدف تحت فضای کلیدی است. نویسنده به نظر می رسد که این تصمیم در فن، به دلیل عادت، شما آن را به چوب وسط، و هیچ دکمه فعال وجود دارد - آنها "فرار" در گوشه و کنار. چرا از آن ساخته شده بود ناشناخته است، اما فرد می شود به همه چیز استفاده می شود، و صاحب بعید است به نیاز به مقدار زیادی از زمان برای متوقف به اطلاع این تغییر است.

S2000

S2000

و در حال حاضر، در نهایت، به پایین بروید، جعبه بزرگتر حاوی ستون خود را. بسته بندی بسیار شسته و رفته است، AU خود نیز در کیسه های جدا از netkanki به اصطلاح می باشد. دریافت آنها و قرار دادن در جدول بهترین در کیسه های است، چرا که آن را کمتر در معرض خطر از میراث در سطح است. دستگاه های درس ظاهر می شود تنها با یک کلمه توصیف: کامل است. بله، برخی از راه حل طراحی را دوست ندارد، زمانی که سطح مقابل است با رنگ سفید، و هر چیز دیگری تحت پوشش - سیاه و سفید. اما این کوره است. اما پیدا کردن نقص به سادگی غیر واقعی است. مونتاژ کیفیت بسیار بالا. علل انجمن تنها دلپذیر است.

S2000

بنابراین، در مورد دستگاه تحویل می توان گفت که آن را کامل، حتی :) بسیار کامل است. کیفیت کل محتویات جعبه است در شک و تردید نیست. همه اجزای محکم است، هیچ شکایتی. کنترل از راه دور تنها عجیب و غریب، اما نتایج آن را نمی خواهد به ذکر است به دلیل این بیشتر یک ویژگی از یک اشتباه فرانک است.طرح  

همانطور که با یک دستگاه تقویت کننده خارجی دیده می شود، سخنرانان در این مورد یکسان هستند و هیچ مشکل خاصی در خود دارد. اما با آنها و چیزی شروع می شود.

S2000

S2000

خارجی، همانطور که اشاره شد، این است ایده آل برای تولید یک دستگاه پوشش داده شده با لاک الکل زدن به براق است. پانل جلو سفید است، او ایستادگی کردن به هر دو بلندگو و پورت باس رفلکس، به عنوان آنها همه سیاه و سفید هستند. پشت دو پایانه های پیچ بسیار محکم قادر به (به ظاهر) به اتخاذ و 4 میلی متر مربع بدون مشکل بیش از حد می باشد. همچنین در اینجا مهم است: دستخط از فیل جونز!

S2000

آغاز جداسازی قطعات. و در اینجا اولین تعجب: مایل به سخنرانان ابتدا نیاز به ستاره به اصطلاح به جای فیلیپس معمول پیچ گوشتی یا شش گوش. اما یک چیز جزیی، که، با این حال، باید در نظر گرفته است.

S2000

بنابراین، پویایی. 2 (دو طرفه سیستم باس رفلکس) آنها. باس مخروط / میانی است از سلولز و تعلیق سختی متوسط ​​ساخته شده است. با توجه به تولید کننده، تعلیق طولانی زمانه ساخته شده است که حتی در چنین مقدار متوسطی از شنوندگان مقدار زیادی از فرکانس های پایین بود. البته، سخنران مغناطیسی می تواند حتی در چک multimediatehnike این سطح. علاوه بر این، تولید کننده توانسته است به حتی یک سبد زیبا بازیگران. در اینجا پیگیری زیبایی شناسی است! ..

S2000

بر روی سپر مغناطیسی مارک F55NT. این سخنران 6 اهم اندازه 5.5 اینچ و دارای یک درپوش گرد و غبار در قالب گلوله. به طور کلی، راننده جامد و سنگین به نظر می رسد.

S2000

تویتر پارچه معمول است. نشانه گذاری بر روی آن شکست خورده به نظر، به عنوان تمام سطح پشت خود را از فرو رفتن حرارت باله که هدایت حرارتی. شایان ذکر است که رادیاتور مناسب سیاه و سفید به جای نقره ای، که رنگ در امان است. پس از همه، سطح سیاه و سفید، علاوه بر اینکه با سهولت بیشتری می پذیرد حرارت به آسانی و آن را می دهد (افرادی که سوالات، به دنبال در رادیاتور مینای سفید رنگ، کاملا حق. آنها باید به عنوان تاریک که ممکن است، به جای سفید و براق . چرا که آنها هنوز هم به طور سنتی سفید؟ بله، چون ... :)). در تمام احساس جامد، روش کامل.

S2000

قابل توجه و سیم کشی. این یک تلفن، "رشته فرنگی"، اما یک کابل بلندگو واقعی از کیفیت و بخش همان، و همچنین به عنوان یکی که می آید در کیت نیست. بنابراین، به منظور بهبود در شرایط سیم کشی، آن را به عنوان نویسنده، مطلقا هیچ چیز به نظر می رسد.

ستونها فیلتر، البته، وجود دارد، اما ما می تواند آن را بدون "chlenovreditelskih" اقدام از بین بردن نیست. این واقعیت که مواد با نوسانات کم، و در مقادیر زیاد است، بر روی دیوار پشت ستون جا به جا. نیز وجود دارد متقاطع و او نیز به دقت با چسب و یا برخی از مواد چسبنده دیگر پر شده است. تنها چیزی که می توان در عکس رسمی از بخشی از سخنران گفت، مرتبه اول در اینجا می کند بوی نیست.

S2000

همچنین زده دیوار از سخنرانان. چنین صفحات ضخامت فقط تعجب شگفت انگیز است، و نیست. به اندازه 30 میلی متر، از سوی دیگر متوسط ​​بیشتر - - "تنها چیزی" در حدود 25 میلی متر پانل جلو ضخیم است. چنین اعداد به "شرمنده نیست" و یک ساب ووفر کوچک، چه می توانم در مورد polochnikah با بلندگوی کوچک می گویند.

در واقع، همه ستون. بقیه خواهد شد در دادرسی و در تجزیه و تحلیل نمودار بحث شده است.

و در حال حاضر جالب ترین - تقویت کننده. در این مورد، آن را واقعا یک تقویت کننده خارجی یکپارچه، و نه یک واحد سوئیچینگ عادی، همچنین به عنوان پیش تقویت کننده شناخته شده است. دستگاه شامل دو بخش منطقی و فیزیکی از هم جدا. یکی - قسمت بسیار از تقویت، دوم - سوئیچینگ و رمزگشایی سیگنال (در صورت لزوم).

دکمه های پنل جلوی به راحتی قرار گرفته سوئیچ بین سیگنال های ورودی، بای پس دکمه، لغو TONE کار، تن خود را و تنظیم حجم.

S2000

در پانل پشتی شما می توانید از دو جفت ترمینال پیدا کاملا جامد نوع سیستم Hi-Fi-evsky، سوئیچ برق، کواکسیال، ورودی نوری، AUX و CD است. همه پد با فلز زرد پوشیده شده است.

S2000

یی که در رمزگشایی و در جهان از سیستم Hi-Fi DAC با مته سوراخ کردن قهوه ای PCM 1732U بسیار مورد احترام. این دستگاه است 24 بیتی دیجیتال به آنالوگ مبدل، که پشتیبانی از فرکانس 96 کیلو هرتز، طراحی شده برای سطوح صوتی متوسط ​​و بالا، با پشتیبانی از HDCD CD-بازیکن، دی وی دی، مینی دیسک، و غیره برای تبدیل استفاده گسترده از مدولاسیون دلتا سیگما.

S2000

در کوتاه پس از آن ویژگی به شرح زیر است:

 • سطح پیشرفته متعدد دلتا سیگما DAC.
 • سیگنال های دریافتی با کمی 16، 20، 24 بیت را درک.
 • فرکانس نمونه برداری از 16 کیلو هرتز - 96 کیلوهرتز.
 • اعوجاج هارمونیکی - 96 دسی بل.
 • محدوده دینامیکی - 104 دسی بل.
 • سیگنال / سر و صدا - 104 دسی بل.
 • میرایی در stopband - -120 دسی بل.

به طور کلی، یک ابزار جدی است که اجازه می دهد تا شما را به انجام برخی از کارت صدا ارزان، اگر تنها او این فرصت را به انتقال تعداد، به جای آنالوگ بود.

S2000

در ضمن، هنگامی که این بخش تقویت کننده unwound است قابل توجه موتور الکتریکی همراه به کنترل حجم صدا می شود. و، در واقع، او تبدیل می شود، پیروی از فرمان از کنترل از راه دور. به عبارت دیگر، ما در برخورد با این کنترل حجم موتوری، که در یکپارچه مورد استفاده قرار رده قیمت بسیار بالا است.

حالا شما می توانید آمپر برای دیدن آنچه را تقویت سیگنال به وعده داده شده 40 وات یک کانال وجود دارد به نوبه خود؟ بسیاری از بخش دوم طول می کشد ترانسفورماتور تردل با توان خروجی از 55.2 W در X 2. این به اندازه کافی برای به دست آوردن نتیجه مورد نظر است.

S2000

در واقع افزایش است در با کیفیت بالا تراشه LM3886TF، که قادر به دادن، و 68 وات (هر چند در 4 اهم) بر اساس، به طوری که نقطه ضعف آنها نیست. این تراشه است بسیار کم سر و صدا، اعوجاج هارمونیکی بالا می آید به تنها 0.1٪.

ویژگی مختصر گرفته شده از مشخصات سازنده - نیمه هادی ملی (؟؟ V + = + 28V، V = 28V، R L = 4 اهم):

 • مقدار معمول از اعوجاج در محدوده فرکانس قابل شنیدن (20 هرتز - 20 کیلوهرتز) - 0.03٪.
 • حداکثر قدرت به دست آورد در THD + N = 0.1٪ - 68 W.
 • سیگنال / نویز در 1 W در 1 کیلوهرتز - 92.5 دسی بل.
 • نسبت S / N در قدرت 60 W در 1 کیلوهرتز - 110 دسی بل.

در نهایت شما نیاز به در نظر گرفتن اعوجاج گراف، که آشکارا می گوید که در باند فرکانس اعلام شده و ظرفیت اعلام شده از اعوجاج هرگز حداکثر آن 0.1 درصد است که بسیار خوبی برسد.

بنابراین، طراحی شده اند به ستون بسیار کاملا با کیفیت از کل مجموعه و عناصر موجود در آن به طور جداگانه راضی است. کپور واقعا به آن نیاز نیست.استماع  

و در حال حاضر سرگرم کننده است. گوش دادن ذهنی و تجزیه و تحلیل ها نمودار ها تازه. در حالی که ستون خود تنها سمت خوب نشان داد. من اگر بد تعجب؟

عادت دیسک در همه طرف obkladyvayut و ادامه. ستون کاملا نمی خواهید برای قرار دادن بر روی میز - نه همان سطح. بنابراین، عمل بالا بردن آنها را در قفسه، فاصله بین که 1.6 متر است. گوش دادن است نیز در حال انجام در فاصله 1.6 متر، به شکل یک مثلث متساوی الاضلاع.

روشن (کلیک کنید اثری وجود دارد، اشاره به نظر می رسد حتی غیر ضروری) بای پس، به تن نه صعود به کسب و کار مردم دیگر. و فقط لذت ببرید. البته، تفاوت های ظریف وجود دارد. با این حال، این است که سطح مشروط استاندارد سلام پایان و حتی سیستم Hi-Fi طور متوسط ​​نیست. قیمت به شدت نشان می دهد بودجه طاقچه سیستم Hi-Fi و بالاتر. و پس از آن همه ستون nebezgreshny. وجود دارد نوشتن شرح زیر است: صدا تا حدودی به ستون گره خورده است، کاهش استریو تا 1.2 متر (که بیشتر سازگار با دولت واقعی از سخنرانان در دسکتاپ کاربر) این مسئله را حل تقریبا به طور کامل: صدای اعتماد به نفس بیشتری، بین سخنرانان شد. خب، باس خوبی خواهد بود برای اضافه کردن. اما این را می توان با اتصال تن کنترل و باس dovernuv به موقعیت مورد نظر حل شده است.

شایان ذکر است tembroregulyatorov عملکرد صحیح است. هنگامی که unscrewing باس، به عنوان مثال، آن است که با تحریف بیش از حد رشد نیست، و در همان بازی تمیز، اما بسیار سنگین تر است.

اگر شما بخواهید برای تعیین مجموعه ای از صدا در چند کلمه، می توان آن را به شرح زیر انجام می شود: صاف و تمیز می کند. با این حال، با ضبط خوب است. معایب بد این سخنرانان آشکار به راحتی و به طور طبیعی: گوش به طور قابل توجهی "برش." بیشتر و می گویند هیچ چیز وجود دارد. صدا دارد عملا هیچ ضعف (برای قیمت آن، البته).

از چپ به با یک چشم بر روی گرافیک نگاه کنید، چرا که به نظر می رسد نه چندان مهم است.

S2000

S2000

S2000

S2000

S2000

S2000

S2000

S2000

S2000

S2000

برنامه خوب محوری. تنها کاهش اندکی در میانی، است که به احتمال زیاد برای نرم کردن صدای خواننده و همه وجود دارد. این ممکن است به ذکر است که اعتماد به نفس است (در -6 DB) گرفته شده 50 هرتز. البته، در دور از نمودار در سمت چپ است تا گلگون نیست، اما یک نتیجه از استفاده از بلندگوی کوچک است. در تصویر بعدی شما می توانید ببینید که اضافه کردن باس است، چندان دشوار نیست. کش رفتن به همان اندازه که 15 دسی بل قابل ملاحظه است. تقریبا همین تصویر با فرکانس سه برابر کردن. ذخایر کافی است.

یکی دیگر در میزان اعوجاج در سیگنال های آزمون است. همانطور که دیده می شود، آنها تقریبا وجود دارد. بنابراین، یک زن و شوهر از هارمونیک کوچک است. این بدان معنی است که تقویت کننده نا امید نمی کند.

یافته ها  

اول این است که احتمالا زمان ما مشکل با نوشتن یک بخش کوچک از جوانب مثبت-منفی داشته باشد. این واقعیت که مزایای استفاده از فله و کپور واقعا به آن نیاز دارید. احتمالا فقط نتیجه گیری خواهد شد. بنابراین، ما شاهد یک محصول با کیفیت بسیار بالا، ترک احساسات تنها مثبت با صدای شفاف و روشن با تعادل مربوطه به اهنگ صدا صاف. تقویت کننده - همچنین یک دستگاه بزرگ که، به نظر من، خواهد بود به یک موفقیت اگر تولید کننده فکر کردن به آن را به فروش به طور جداگانه. سطح تقویت کننده خوب، بنابراین حتی با DAC - آن را یک راه حل عالی برای افرادی که علاقه مند در بلندگوهای منفعل هستند.

مجموع - عالی جفت استریو، برای پول من، که طول می کشد بسیاری از شادی به صاحب آن است.