X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
نام تجاری S2000 ، S2000V و محصول کمی زودتر - ستون R1900 TIII ، که در این مقاله مورد بحث قرار خواهد داد.

به عنوان سخنرانان EDIFIER در بازار بلاروس ظاهر نسبتا به تازگی، ما مربوط داستان مقدماتی کوچک در مورد شرکت در نظر بگیرند.

دربارهی ما

تست

زمان وقوع از نام تجاری EDIFIER را می توان مه 1996 در نظر گرفته، و سپس آن را، 11 سال پیش، این شرکت EDIFIER گروه تاسیس شد. این شرکت تقریبا بلافاصله در تولید با کیفیت بالا جهت بلندگو های چند رسانه ای درگیر شد، و بسیاری دیگر با زمان به آن آمده، داشتن ده ها سعی صنایع مختلف. از ویژگی های EDIFIER می تواند در نظر گرفته شود که افزایش در فروش به طور عمده به دست آمد و در حال حاضر فراهم می کند سمت خارجی از بازار، به جای بازار داخلی چین. اغلب علامت های تجاری جدید ما تنها پس از پر کردن بازار چین وجود دارد. با این حال، EDIFIER دارای یک قانون است که تولید می افتد در صادرات ارائه می دهد حداقل شش ماه پس از فروش موفق در بازار داخلی چین. به طور طبیعی، این وضعیت تا به توسعه سریع و گسترش کمک، EDIFIER گروه در حال حاضر شامل سه شرکت: EDIFIER شرکت کانادا شرکت (کانادا)، پکن EDIFIER مرکز فن آوری بالا (چین) و EDIFIER آرژانتین الکترونیک شرکت گیم (آرژانتین). امکانات تولید عمده دلایل روشن در چین واقع شده است. در کل این شرکت در حدود 2،500 کارکنان. دفتر مرکزی آن هماهنگی دقیق از همه کار در ونکوور، کانادا واقع شده انجام شده است.

همانطور که در وب سایت رسمی اعلام کرد، سیاست EDIFIER در کوتاه مدت و بلند مدت برنامه ریزی و توسعه مدل های جدید و راه حل های مهندسی نوآورانه است. اثبات قابل توجه از این می تواند در نظر گرفته شود یک اجرای عالی از R & D، که شامل ده ها تن از مهندسین با تجربه، به عنوان در مطالعه دقیق توسعه سازنده مشهود است. Inspirer از حاضر R & D EDIFIER فیل جونز است.

به طور کلی، پرتره از مصرف کننده، که در آکوستیک EDIFIER به نظر می رسد مثل این متمرکز شده است: او می کند برای یک راه حل ارزان در تلاش نیست، اما حاضر به پرداخت هر مقدار از پول فقط برای یک نام بزرگ است. او نیاز به یک صدا با کیفیت بالا، اما به هر قیمت نیست. او است که به دنبال بهترین در میان در دسترس است.

محدوده تحویل

تست

جعبه روشن، کوچک در اندازه، اما برای حمل و نقل مناسب نیست. بعد از برداشتن قطعه محافظ از مقوا و فوم، شما می توانید ببینید:

  • به طور مستقیم خود را AU R1900 TIII.
  • کابل بلندگو 2.5 متر.
  • دو بند دهنده سیگنال قرار دارند.
  • دستورالعمل و کارت گارانتی.

طول کابل بلندگو استفاده شده است برای اتصال بلندگوهای منفعل فعال است. دو کابل سیگنال شما می توانید سخنرانان به هر خانوار نوع خروجی صوتی RCA و یا صوتی 3.5 میلیمتری اتصال.

تمامی اطلاعات در مورد ستون قبل از خرید را می توان در وب سایت کارخانه سازنده در بر داشت. این حالتی است که زمانی که چیزی برای پنهان کردن وجود دارد، و در وب سایت رسمی شما می توانید یک شرح مفصل از اجزای داخلی و مشخصات دقیق بخوانید.

ظاهر و ساختار

تست

سخنرانان خارجی نگاه فقط زرق و برق دار، به نظر می رسد واقعا بالا زیبا. بدنه ساخته شده از پانل های تخته فیبر 12 میلی متر ضخامت، که از خارج با فیلم تقلید پی وی سی چوب طبیعی پوشانده شده است. زاویه از پانل سمت هستند مخروطی، که به ظاهر درخواست تجدید نظر و حتی بیشتر. برای ثبات بهتر پایین هر پوسته چهار پا لاستیک کوچک هستند.

تست

بلندگو ها به پانل جلو و راه کلاسیک پوشش داده شده با مش پارچه محافظ ثابت. بعد Midbasovaya سر 5 "، با چهار پیچ به شاسی پیچ. کامپوزیت منتشر، کاغذ ساخت و ساز در بالای رنگ خاص سیاه رنگی. تعلیق لاستیک، بسیار سخت است، بنابراین سکته مغزی کوچک است. در مرکز کلاهک سر را می توان در قالب بدن-گلوله شکل دیده می شود. تویتر اینچ با ابریشم گنبد منتشر در بالای سخنران.

تست

سخنران Midbasovy

همه کنترل های اصلی و اتصالات واقع در پانل پشتی از سخنران فعال است. این، بالاتر از همه، دو جفت ترمینال ورودی مانند RCA، پایانه های پیچ خروجی برای بلندگوهای منفعل، سطح حجم کارشناسی ارشد و باس، و همچنین به عنوان سوئیچ قدرت. همچنین فرو رفتن حرارت یکپارچه مدار، که در تقویت کننده ساخته شده وجود دارد.

تست

بخش الکترونیکی رضایت بخش نیست، سازنده استفاده از قطعات با کیفیت و راه حل ثابت شده است.

به عرضه خوب استفاده سیم پیچ ترانسفورماتور تردل 2h22.5 در 2h21 و B، در این مورد دخیل تنها دو سیم پیچ به 21 V. به هر حال، برای اولین بار در عمل ما به عرضه ترانسفورماتور سخنرانان چند رسانه ای سازگار با استاندارد RoHS علامت دیده می شد، به این معنی که در تکنولوژی تولید سرب استفاده شده است. ما بهتر است، اما در اروپا از آن است که تبدیل شدن به یک عامل بسیار مهم، به عنوان هر سال برای محصولات مورد نیاز به طور فزاینده دقیق مرتبط با موضوع حداقل آلودگی محیط زیست.

تست

تقویت کننده بر دوقلو LM4766 چیپ دو کانال، که تقریبا در نوع آخال استفاده ساخته شده است. تعداد عناصر آنالوگ اتصال حداقل، حتی کنترل باس منفعل و ساخته شده و بدون استفاده از تقویت کننده های عملیاتی است. مدار کنترلی کوچک به طور مستقیم بر روی دیوار عقب نصب شده است. اگر شما با توجه به مشخصات استفاده شده توسط تراشه، معلوم می شود که قدرت در دسترس است که تقریبا ظرفیت اظهار داشت از 30 W در اعوجاج نسبتا کم به دست آورد.

تست

متقاطع

متقاطع است در هیئت مدیره جداگانه است که به دیوار سمت از هر ستون بسته جمع آوری شده. یکی از حلقه های برای افزایش اندوکتانس (MH 1) بر روی یک هسته فلزی زخم. مدار فیلتر زیر نمایش داده میشود: است استفاده از راه حل های استاندارد وجود دارد.

تست

متقاطع

بنابراین، الکترونیک توسط شلیک توپ های کلاسیک اجرا با استفاده از طرح های استاندارد است، اما همه چیز به خوبی با استانداردهای سخنرانان چند رسانه ای انجام شد. حتی سیم از متقاطع به بلندگوهای صوتی در حال حاضر، به جای نازک معمول، به عنوان مورد در تعداد قریب به اتفاق موارد است.

تست

یک نتیجه گیری اولیه: آکوستیک EDIFIER R1900 TIII حل و فصل در بهترین سنت های سبک، تمام قوانین استاندارد، اشتباهات و کاستی روشن دیده می شود نیست. البته، یک تصویر کلی را می توان کمی بهبود یافته است، به عنوان مثال، بالا بردن تنظیم قدرت با اضافه کردن فرکانس بالا، و غیره، اما این همواره به افزایش قیمت ها، و حتی ستون در این تجسم، نسبتا گران منجر می شود.تست عملی

اندازه گیری با استفاده از یک میکروفون تخصصی BEHRINGER ECM-8000 کارت صدا ESI ژوئیه @ ساخته شده بودند.

تست

AFC، گرفته در محور خط تویتر، با استانداردهای آکوستیک خوب برای PC. مجموع غیر یکنواختی در طیف وسیعی از +/- 6 دسی بل، مشخصه به شدت در فرکانسهای پایین و میانی کوچک فاصله دار. بسیاری از محدوده صدا درک کار می کرد خوب، پس اعوجاج تعادل مربوطه به اهنگ صدا باید کوچک باشد. نزول نور مرئی در فرکانس های بالا.

تست

عمق تنظیم کم باس، با وجود آن که احساسات کاملا ذهنی است.

تست

تنوع در فشار صدا بین بلندگوهای فعال و غیر فعال ناچیز، به جز یک شیب کوچک در 300 هرتز.

تست

زاویه ای افقی نمایش AFC که در حال تغییر چرخش ویژگی زاویه در محدوده متفاوت است، به طور عمده فرکانس بالا انسداد ثابت.

تست

پارچه مش به ظهور نارسایی ریه در منطقه از 6/7 کیلو هرتز کمک می کند.

تست

اعوجاج هارمونیکی کم است، تنها هارمونیک دوم و سوم وجود دارد.

تست

اگر چه در انصاف باید گفت که اعوجاج در فرکانسهای پایین را افزایش می دهد، می هارمونیک های بالاتری وجود دارد.

گوش دادن ذهنی

تست

برای گوش دادن ذهنی به سخنرانان خروجی نامتعادل کارت صدا ESI ژوئیه @ پیوست.

به طور کلی، صدای بلندگوهای EDIFIER R1900 TIII می تواند به عنوان خوب ارزیابی شده است. باس کمی خشن، پویا، آن را فاقد عمق. با این حال، این به رخ کشیدن باس عمیق می تواند به سختی حداقل یک جفت استریو چند رسانه ای. mids مفصل و تمیز، اما به وضوح است برخی از ابزار رنگ خاص وجود دارد. این احساس کمی غرق در هنگام بازی موسیقی پیچیده است. کمی فاقد فرکانس بالا.

ظرفیت در اعوجاج کم نسبتا بالا است که ذهنی شنیده نمی شود و توسعه. باید تقویت کننده قدرتمند و منبع تغذیه وجود دارد تشکر می کنم. صدا به اندازه کافی گسترده و کل است.

صدا COPE ها با موسیقی الکترونیک و دیگر ترکیبات بدون عارضه - در حالی که گوش دادن به با تعداد زیادی از ابزار بازی معایب آثار تبدیل برجسته تر هستند. اگر چه توسط بزرگ آن عجیب و غریب به تمام آکوستیک چند رسانه ای است، و به نظر می رسد EDIFIER در اینجا، حداقل، هیچ بدتر از رقبای خود، و گاهی اوقات بسیار بهتر است.

نتیجه

بنابراین، سیستم بلندگوی EDIFIER R1900 TIII می تواند به عنوان یکی از بهترین در بلندگوهای استریو بازار برای کامپیوتر شما امتیاز. ظاهر زیبا و عالی صدا اجازه می دهد آن را به رقابت با بهترین در کلاس خود. این ستون همه کاره و کامل برای گوش دادن به موسیقی، تماشای فیلم و بازی کردن بازی ها می باشد. عامل مهم است که زمانی که آکوستیک قدرت بالا به اندازه کافی جمع و جور است. به طور کلی، راه حل بسیار حتی در پس زمینه از قیمت های نسبتا بالا است.

آکوستیک قیمت در زمان تست - 100 دلار

مزایا:

  • صدای خوب.
  • ظاهر قابل توجه.
  • کیفیت ساخت خوب.
  • بخشی الکترونیکی طراحی شده است.

منفی:

  • هیچ HF تنظیم کننده.
  • کیفیت پایین از کابل سیگنال.