X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
سیستم بلندگوی 2.1 EDIFIER C3 فرمت منطقی از محدوده مدل trifonik تولید چند رسانه ای مشهور است. اساسا، این اشاره به مجموعه ای از بالا پایان و بلافاصله بعد از ظاهر در بازار یک رقیب مستقیم از مجموعه گران قیمت ترین 2.1 است. مبارزه در این بخش است شدید نیست، به عنوان مثال، در محدوده از $ 50 ... 100 دلیل هر دو 150 $ trifonik بسیار کمتر است. با این حال، شده است یک سطح نسبتا بالایی از کیفیت وجود دارد، به طوری که اختلاف وعده داده می شود جالب است.

EDIFIER است موقعیت یابی محصول جدید خود را شجاعانه به اندازه کافی، قرار دادن او در تقریبا همان سطح با S2.1 افسانه ای. همه شرایط لازم برای این است که از ساب ووفر استفاده از راننده قدرتمند هشت اینچ، ماهواره کامل دو طرفه و تقویت کننده قرار داده شده در یک ساختمان جداگانه، به علاوه در دسترس کنترل از راه دور بی سیم ساخته شده است. به طور خلاصه، C3 درست سخنرانان کامل اندازه است، بنابراین الزامات مورد نیاز برای آن از طرف ما، خواهد بود بسیار بالا است. خوب، وجود دارد که شما بروید ...

ویژگی های فنی

ویژگی به وضوح و در جزئیات اعلام کرد. نترس از ارزش قدرت کم در مقایسه با مارک های دیگر، در واقع، این اعداد چیزی برای گفتن دارد.

پارامتر

ارزش

ماهواره قدرت خروجی، W (RMS)

2x8

قدرت خروجی از ساب ووفر، وات (RMS)

30

قدرت کل خروجی، W (RMS)

46

THD در قدرت امتیاز،٪

10

ابعاد خارجی از ماهواره، میلی متر

116h203h160

ابعاد خارجی از ساب ووفر، میلی متر

268h330h309

وزن

درباره 16.6

سخنرانان قطر

ساب ووفر - 8 "

ماهواره - 3.5 "+3/4"

محافظ مغناطیسی، حضور

آیا وجود دارد

ولتاژ منبع تغذیه

220 ... 240 V، 50 هرتز

محدوده فرکانس ماهواره، هرتز

160-20000

ساب ووفر محدوده فرکانس، هرتز

30-160

سیگنال / نویز در دسی بل

85

متوسط ​​قیمت خرده فروشی، $

145

* مشخصات اعلام شده توسط تولید کننده.

محدوده تحویل

تست

روشن است که چنین سخنرانان خواهد شد در حجم جعبه بسیار به فروش می رسد - راه آن است. وقتی که شما خرید باید به مراقبت از خودرو برای حمل و نقل را. در داخل شما می توانید پیدا کردن:

  • ساب ووفر.
  • ماهواره.
  • تقویت کننده.
  • کنترل از راه دور با باتری.
  • کابل سیگنال.
  • سه سیم بلندگو.
  • کابل برق؛
  • دستورالعمل و کارت گارانتی.

تست

کیفیت کابل عرضه می تواند به عنوان کم ارزیابی شده است. کابل بلندگو دارای یک منطقه بسیار کوچک مقطعی، آن است که مطلوب به استفاده از یک سیم ساب ووفر بهتر است. همه اسناد عمومی به روسی ترجمه شده، که خوب.

ظاهر

تست

trifonika به طور کلی به نظر می رسد کمی به دو روش. از یک طرف، ظاهر کلاسیک، از سوی دیگر - عناصر طراحی در سبک سلام فن آوری وجود دارد.

تست

پوسته از ورقه های ماهواره 9 میلی متر ضخامت MDF که در خارج تزئین فیلم سیاه و سفید "چوب" ساخته شده است. هر دو بلندگو ها در پانل جلو از شلیک توپ های کلاسیک واقع شده است. برای محافظت از سر پوشیده با یک شبکه از پارچه های صوتی بر روی قاب پلاستیکی.

تست

در سطح جدول سخنرانان کوچک "چوب" و نه خرج، به عنوان زیر کوچک لاستیک nozhki- ارائه "قرص." واقع در پشت کلیپ بهار برای زنگ و یک سوراخ برای نصب دیوار.

تست

همه در یک محیط نسبتا کم حجم بر روی میز، در نظر ما، خواهد بود ترجیح داده و آسان تر است.

تست

ساب ووفر برای تکمیل تصویر در همان سبک ساخته شده، اما در اینجا ضخامت مواد 19 میلی متر است. سخنران است در پانل جلو بسته است و مش فلزی قابل جابجایی نصب شده است. پورت رفلکس در نوار کناری نمایش داده شود. گیره بهار عقب قابل مشاهده است.

تست

پایین هستند منظور چهار پا لاستیک بلند یک سانتی متر.

تست

تقویت کننده در مورد فلز، ساخته شده به جز، شاید، پانل جلو پلاستیک. در بخش فوقانی شامل پایه LED های با دقت محجبه.

تست

آنها در درجه اول نشان می دهد حجم در واحد نسبی و حالت سیستم. در مرکز شما می توانید دکمه های اصلی ساخته شده بر اساس دکمه، و چند دکمه را ببینید. در پایین است جک هدفون های اضافی وجود دارد.

تست

کانکتور های اصلی در پانل پشتی. اینجا همه چیز به عنوان ساده به عنوان امکان پذیر است. RCA یا 3.5 میلی متر: سیگنال به یک ورودی استفاده شود. انتخاب ورودی را می توان به عنوان یک دکمه را در تقویت کننده ساخته شده، و با استفاده از کنترل از راه دور. سیگنال خروجی گرفته شده از گیره معمولی به طور گسترده در چند رسانه ای استفاده می شود. کابل برق قابل جدا شدن است، بیش از حد، که در گوشه سمت راست پایین تر از کانکتور ارائه شده است.

تست

کنترل از راه دور مدرن ساخته شده است. مسکن مسطح و گسترده ای است، پس از آن به نظر می رسد خوب است، اما در دست "نشسته" واقعا ارگونومی نیست. با استفاده از کنترل از راه دور، شما می توانید عملیات همان است که در دسترس است در مدیریت از دکمه های تقویت کننده هستند انجام دهد. شما می توانید حجم به عنوان یک کل، حجم ساب ووفر، ماهواره تن بالا سخت تن به تن، ورودی را انتخاب کنید تنظیم، و خاموش سیستم.

تست

من می خواهم به یاد داشته باشید بسیار کوچک، اما نه کاملا یک واقعیت دلپذیر: هنگامی که شما را خاموش شبکه را حفظ آکوستیک آن تنظیمات نیست. با این وجود مانند اجرای چنین تابع.طرح

تست

بیایید با ماهواره شروع می شود. به پویایی از ادعاهای نمی بوجود می آیند نیست. منتشر کننده SCH-سر کاغذ، تعلیق نرم ساخته شده است. سیستم مغناطیسی به طور کامل محافظت. RF گنبد سر با منتشر کننده پارچه. در اینجا ما استفاده یک راه حل فنی و نه جالب است به اندازه کافی نیست که منتشر شده است در شاخ کوچک بارگذاری می شود، به طوری همچنین در بالای بدن دیافراگم قرار گرفته است برای بهبود پراکندگی.

تست

فرکانس بین سخنرانان توسط متقاطع ساده از هم جدا. برای میانی، سفارش دوم برای HF - اول است. خازن ارزان و سیم پیچ بر روی هسته فلزی: کاملا به طور طبیعی اجزای ارزان استفاده می شود. طراحی آکوستیک - یک جعبه مهر و موم شده.

تست

برای ساب ووفر دکوراسیون مانند "رفلکس باس" استفاده شود. در اینجا این سوال مطرح می، لوله کیفی ساخته شده است، در ورودی داخلی پارچه مش بسته است. لرزش میرایی در داخل ساب ووفر است وجود دارد کمی، به جز یک قطعه کوچک در پانل پشتی.

تست

آیا سیم نازک است که به سیگنال سخنران از پایانه های تغذیه را دوست ندارد. کفایت انتخاب AO در نظر بعد.

تست

تقویت کننده به درستی اجرا شود، اما کاستی جزئی وجود دارد.

تست

بنابراین، ترانسفورماتور صفحات-W شکل صلب به شاسی فلزی پیچ شده است، به طوری که در یک اتاق آرام می تواند وزوز خفیف گوش. به راحتی مشکل از واشر های متعدد ساخته شده از لاستیک را حل کند. ترانسفورماتور قدرت 60 VA، است که سازگار با ظرفیت اعلام شده از سیستم.

تست

تقویت کننده اصلی مدار. اجازه می دهد تا تراشه TDA7313 مدیریت با متوسط ​​پارامترهای الکتریکی که وضعیت کاملا طبیعی است استفاده می شود. اضافه ترمینال متوجه استفاده از TDA7379، علاوه بر این، کانال ساب ووفر "نوسانات" در زمینه P-کانال F9530N ترانزیستور.

کیفیت کلی از نصب و راه اندازی را می توان به عنوان خوب ارزیابی شده است. همه سیم ها را به بسته نرم افزاری جمع شده و امن.تست عملی و گوش دادن

به دست آمده که آزمایش نتایج نمی تواند ایده آل نامیده می شود، اگر چه اشتباهات خاص ما نمی بینیم.

تست

اول، اجازه دهید در پاسخ فرکانس محوری از ماهواره با تنظیمات پیش فرض است.