X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
امروز ما می خواهیم به شما در مورد محصول و نه عجیب EDIFIER گروه بگویید. سخنران ارزان (زیر 100 دلار) است به اعتبار آن یک ویژگی جالب، که قطعا ذکر شده است هر جا که برای تلفن های موبایل بسیار نام مدل. ما یک سخنران آزمون EDIFIER C2، 2.1 بلندگو با خارجی (!) تقویت کننده مجموعه. چرا تا این حد توجه به این چیز کمی به ظاهر ناچیز؟ پاسخ ساده است: نگاه در وب سایت شرکت (به اندازه کافی برای نسخه .by روسیه، .ru، .ua). تا چه حد شما سیستم با یک تقویت کننده خارجی شمارش؟ ما از شش آمد: یک اندازه 2.0، 2.1 دیگر. و این در برابر پس زمینه از بسیاری از محصولات ما؟

توجه داشته باشید یک چیز بیشتر: نتایج حاصل از تست مقایسه، این مدل نتایج بسیار خوبی را نشان داد. اما برای این نوع از توجه، ما در بررسی زیر را بخوانید.

ویژگی های فنی

پارامتر

ارزش

قدرت خروجی (RMS)

(THD + N = 10٪)

34 (2x6 + 18)

محدوده فرکانس، هرتز

48-20000

اعوجاج هارمونیکی،٪

<0.5

سیگنال / نویز در دسی بل

> 85

امپدانس ورودی، اهم

10

دینامیک

 • ماهواره ها
 • ساب ووفر

3 + 3/4 اینچ

6.5 اینچ

ویژگی ها

 • کنترل از راه دور مادون قرمز
 • محافظ مغناطیسی

تغذیه

 • 220-240 V، 50/60 هرتز
 • 100-120 V، 50/60 هرتز

ابعاد کل:

 • ماهواره ها
 • ساب ووفر
 • تقویت کننده

90h181h137

246h252h271

72h223h213

وزن، کیلوگرم

9.2

متوسط ​​قیمت خرده فروشی، $

81

تجهیزات بسته بندی

سیستم بلندگوی می آید در یک جعبه به اندازه 405h300h375 میلی متر. مواد - مقوا راه راه سه لایه، ضخامت دیوار از 2 میلی متر. ساخت جعبه در رنگ های سفید و نارنجی و سیاه و سفید ساخته شده، در همه جا هستند نقاشی و کتیبه های ساخته شده، اما تنها در زبان های خارجی وجود دارد.

برگشت

محدوده فعالیت:

 • ماهواره - 2 عدد؛
 • ساب ووفر - 1 کامپیوتر؛
 • تقویت کننده های خارجی - 1 کامپیوتر؛
 • کابل اتصال 2RCA-مینی جک - 1 عدد؛
 • کنترل از راه دور با باطری - 1 کامپیوتر؛
 • کتابچه راهنمای کاربر (کتابچه راهنمای کاربر است) - 1 کامپیوتر؛
 • گارانتی - 1 عدد؛
 • برگچه با محصولات این شرکت - 1 PC.

برگشت

مثل همیشه، اظهار نظر در بسته. کابل اتصال بودجه شکایت نیست - برای چنین ارزش آن گونه که باید باشد. دقیق دستی 32 صفحه است به چهار زبان نوشته شده است، اما متاسفانه، هیچ روسیه وجود دارد. به هر حال، با توجه به توصیف وجود دارد و بسیار کامل است و می تواند قطعا در مفید آمده است برای کمک به کاربرانی که از زبان های خارجی را نمی دانند.

برگشت

خوشحال در حضور باتری از راه دور. از راه دور نازک، طراحی شده توسط یک باتری لیتیوم مسطح، که بلافاصله پیدا کند. و به این ترتیب - لطفا، یک بار کامل است. و، البته، توجه داشته باشید که حضور جزوه تبلیغات با لیستی از محصولات. به نظر ما، چنین دوره های بازاریابی متفکر باید میوه.

طراحی، ارگونومی و قابلیت  

من باید بگویم، سیستم به نظر می رسد خوب است.

برگشت

همه بیان در یک، جایی سبک کلاسیک ساده، بدون حضور مکرر از عناصر طراحی روشن و چشم نواز. با قضاوت بر اساس کتیبه بر روی جعبه، سه رنگ وجود دارد: بژ، نقره ای، سیاه و سفید. همانطور که می توان از عکس دیده می شود، ما آمد برای تست آخرین نسخه از آن به نظر می رسد آن را دوست دارم.

برگشت

ماهواره ها. ستون را می توان بر روی دیوار آویزان. این است که با حضور شیار مخصوص بر روی دیوار پشت مسکن و بلند (220 سانتیمتر) کابل سیگنال تسهیل می شود. وقتی سینی / رومیزی با استفاده از ماهواره های مشابه در چهار پا کوچک 1 میلی متر ضخامت نصب شده است.

برگشت

ماهواره ها در سیستم دو طرفه، استفاده نوع طراحی آکوستیک - "جعبه بسته". چشم تنها با RF "جیغ جیغو" و میانی پنهان در پشت محافظ تور افتتاح شد. حذف از سخنرانان کوره به منظور دیدن میانی، ممکن است، اما پس از آن به طور کامل لذت بردن از سخنرانان دیگر کار می کنند. این واقعیت که تویتر در مسکن های جاسازی شده، یعنی در دروازهبان. چرا که اگر شما قطع نشت آخرین شکسته در داخل سیم کشیده و به همین ترتیب.

تقویت کننده متصل ماهواره در حال حاضر در زیر ان بالا کابل سیگنال neotsoedinyaemym با RCA-پلاگین (قرمز / سفید) در پایان.  

ساب ووفر. نوع ساب ووفر طراحی آکوستیک "رفلکس باس". پورت جانبی بر روی دیوار سمت راست نمایش داده میشود.

برگشت

ووفر است در مقابل مسکن تعبیه شده است. بسته آن را زیبا، وزن جدی، مش فلزی، که، هر چند به سختی، اما پس گرفته شد. خود ووفر به نظر می رسد خوب است، و اگر چنین است، پس بر روی آن باقی بماند دیگر، ما هیچ حس نمی بینم.

بر روی سطح کار (90٪ موارد - در طبقه) زیر مجموعه ای در چهار پا لاستیک چسب به ضخامت 3 میلیمتر. اتصال به یک تقویت کننده ساخته شده به طور مشابه ماهواره - کابل neotsoedinyaemym با زرد RCA-پلاگین در پایان.  

تقویت کننده خارجی. اگر اولویت برای که "غرق به روح" AS EDIFIER C2، سپس، بدون شک، 60٪ خواهد بود عملکردی، ارگونومیک، و در همان زمان بلوک ساده آمپلی فایر بیرونی.

برگشت

سهولت بالاتر از همه چیز - چنین است، چه جذب تقویت کننده؟ گام اول "برش حق است، اما بصورتی پایدار و محکم دوخته شده" است مسکن: تمام قطعات تنگ اتصالات و امن - هیچ واکنش مشاهده شده است.

روش ارائه شده از نصب تقویت کننده عمودی (برج). برای این منظور پایین، زنگ تفریح ​​ویژه nozhki- چهار جلد به "قرص." با این حال، پاها پلاستیکی کمی به طرف و در صورت لزوم وجود دارد، به طوری که تقویت کننده می تواند در کنار خود گذاشته.

اگر چه توان خروجی نسبتا کوچک است، مسکن با تعداد زیادی از سوراخ تقویت کننده واقع در پشت پایین تر و در امتداد محیط دیوارهای جانبی ارائه شده است.

برگشت

همه سوئیچینگ لازم است در پانل پشتی انجام می شود. دو ورودی خط وجود دارد: PC - 2RCA (اتصال به کارت صدا کامپیوتر شما) و AUX - مینی جک (اتصال به CD، VCD، MP3 و غیره). مطابق با فرمت سیستم بلندگوی خود را (2.1) اتصالات خروجی سه: ماهواره چپ / راست، ساب ووفر. در پایین بسیار ورودی neotsoedinyaemogo کابل برق تا دکمه قدرت است.

برگشت

خوب و مدیریت. هنگامی که دکمه در پشت پانل جلو روشن دو میله قرمز - سوئیچ تقویت کننده به شارژ. به هر حال، برای همه تست ما خس خس مشخصه و کلیک که اغلب در سیستم های بودجه در قدرت روشن / خاموش یافت شنیده نمی شود. در پانل جلوی در بالا، یکی دیگر از کلید قدرت وجود دارد (برق در / ایستاده-توسط دکمه) که ترجمه یک کاربر از آماده به کار به حالت عامل فشرده تقویت کننده و بالعکس.

چه خوب برای دیدن سخنرانان نمایش دیجیتال پارامترهای قابل تنظیم است. بله، برای سخنرانان $ 80 به علاوه آنها می تواند znakosinteziruyuschim چند خطی LCD-صفحه نمایش به رخ کشیدن. پس این است که لازم نیست: محل پانل جلو هفت قطعه LED در دو آشنایی، تولید کننده مطلوب فرزند خود را برجسته و او را حداقل یک آنالوگ درجه یک.

حالا وقتی که تنظیم پارامتر (در سه تن از آنها: حجم کل، حجم ساب ووفر، سه برابر کردن) صفحه نمایش مقدار عددی آن این است که شما موافق، آن مناسب است. -7 به +7 واحد - حجم کل 0-60، حجم ساب ووفر از -9 تا 9، سه برابر کردن: محدوده صفحه نمایش توسط سازنده به شرح زیر انتخاب شده است.

همه تنظیم از کنترل پنل ساخته شده است یک دسته. هایلایت شده توسط دایره نرم زرد دستگیره کنترل نور می تواند در هر جهت به تعداد نامتناهی از نوبت چرخش - walkover درگیر اصل. درست در زیر دسته دو دکمه وجود دارد: تابع (مطبوعات سوئیچ حالت تنظیم حجم کلی، حجم ساب ووفر، سه برابر کردن) و ورودی (سوئیچ منبع سیگنال PC یا AUX). هر کدام از این دکمه حالت انتخاب است که توسط یک LED احتراق خاص واقع در گوشه و کنار صفحه نمایش نشان داد (به عنوان مثال، هنگامی که تنظیم سمت راست سه برابر کردن پایین LED روشن است، اعداد صفحه نمایش از -7 به +7 و غیره).

در نهایت یکی دیگر از خوب "ویژگی" از تقویت کننده - در دسترس بر روی جک هدفون پانل جلو.

کنترل از راه دور. همانطور که قبلا ذکر شده در بالا، سیستم امکان کنترل بی سیم. برای این منظور، است فوق العاده نازک (از 5mm) کنسول کامل وجود دارد.

برگشت

پانل بدن های پلاستیکی. مقابل آن و پشت جلد تنگ اتصالات، ترک ممکن است یا هیچ واکنش. محفظه باتری است در پایان قرار گرفته است.

دکمه 12 قطعه. همه اقدامات با کنترل از راه دور انجام، تکثیر توابع مدیریت در بالا توضیح داده. دکمه تنظیم حجم کلی به نحوی 4-2 در به علاوه، منفی دو است. چرا از آن است - یک راز EDIFIER گروه. در حالی که ما کاملا بدون مزاحم - در هنگام کار با کنترل از راه دور در تاریکی بنابراین حتی راحت تر.


طرح  

. ماهواره ها پس از حذف شبکه های محافظ، پیدا کردن جزئیات: که معلوم است، تویتر در قاب جاسازی شده به خوبی در یک جعبه پلاستیکی با دیواره ضخیم تر، که به نوبه خود در حال حاضر به پیچ شبکه پیچ مش نیست. در اصل، جزئیات بی اهمیت است، اما هنوز.

ستون مسکن از هیئت مدیره ام دی اف 9 میلی متر ضخامت ساخته شده است. مفاصل و اتصالات به خوبی چسب ریل جایی بیشتر تقویت. است مواد میرایی وجود دارد - چسب به بالا پنبه حلاجی قطعه دیوار. نه کاملا مثل این واقعیت است که شبکه امنیت بخشی از پین خود را از طریق سوراخ هایی در بدن، اما نه در شیار خاص است. البته، در مقابل افت توفنده به مش قفس توییتر این لازم نیست. بدیهی است، این سوال از سپاه مهندسان تصمیم به از طریق شبکه محکم نشسته نشت.

برگشت

مورد استفاده در بلندگو های ماهواره ای به صورت موازی متصل می شود. محافظ مغناطیسی با کیفیت است. های میانی EDIFIER تولید می شود (اگر کسی علاقه مند است، EDF78-16 مدل، تاریخ تولید 2008/08/01) اظهار داشت مقاومت 4 اهم است. منتشر کننده و کلاه از کاغذ، چوب لباسی ساخته شده - از فوم فشرده. گنبد تویتر "جیغ جیغو" با بدن دیافراگم ارائه و صدا در شاخ لود می شود.

ساب ووفر. کیفیت صفحات ام دی اف، که از یک محفظه ساب ووفر، کمی بالاتر از در ماهواره مونتاژ. ما خیلی بیشتر محکم بسته در رفتن باز کردن پیچ برگزاری ووفر احساس می شود. ضخامت دیوار از ساب ووفر نیز 9 میلی متر. در داخل هستند، قطعه پنبه حلاجی شده وجود دارد. دو جداره مقابل حامل، در بخش خود می رسد 21 میلی متر. این قابل درک است - (!) یک سخنران 8- اینچ محافظ مغناطیسی سنگین خواستار "توجه ویژه".

برگشت

ووفر ساخته شده EDIFIER (2008/02/01، مدل EDF166-5). امپدانس ادعا 4 اهم است. طراحی شبیه به ماهواره های میانی است، تنها که کلاه مقعر است.

برگشت

پورت رفلکس های پلاستیکی لوله 70 میلی متر در طول با دو الصدر نمایی در پایان می رسد است.  

. دو دیوار سمت، درب، پانل پشتی فلزی، پانل جلو و بیل پوشش های تزئینی: تقویت کننده خارجی بدن از تقویت کننده است از پنج بخش تشکیل شده است. بین بخشی در ارتباط با پیچ و زن و شوهر و سه زبانه پلاستیکی.

بخش برق. ترانسفورماتور تردل مورد استفاده ساخته شده در Beydzhine :). اعلام توان خروجی آن 39 VA است. سیم های سیم پیچ ورودی از طریق یک حلقه فریت گذشت - اندازه گیری برای فیلتر کردن نویز فرکانس بالا به تصویب رسید. در خروج از فیلتر در زنجیره ای از تغذیه دو 25 الکترولیت V 4700 UF.

برگشت

علاوه بر این ترانسفورماتور در سه تخته می باشد. بخش قدرت، پردازش سیگنال هیئت مدیره و کنترل ذهن هیئت مدیره: مرسوم، ما آنها را به شرح زیر شناسایی کرده اند.

برگشت

اضافه اصلی متوجه در کلاس تقویت کننده صوتی AB - TDA7379 تراشه، توانایی "تکان" به 13 W در راه اندازی عادی و تا 38 وات در پل (ما = 15-18 V، RL = 4 اهم، THD = 10٪). در زیر مازو با TD در این تقویت کننده.

برگشت

در این فرایند، تراشه است که به خوبی گرم شده، و به خاطر تنگ تر به قابل توجه (در مقایسه با یک تراشه) رادیاتور آلومینیومی آن اندازه 80h40h40 میلی متر.

برگشت

برد کنترل است به پشت پانل جلو پیچ شده است. نصب و راه اندازی از عناصر در آن واقع طرفه - طرف لحیم فقط دو تراشه: یک تنظیم کننده ولتاژ خطی (مشترک به نام "Krenke") در 5 بله یک بار برنامه ریزی 8 بیتی میکروکنترلر EM78P447SAM، شانه ها / پا که میسازد کل بار مدیریت.

در ظاهر به طور کلی و طراحی ما هیچ شکایت اصلی - برای ارزش خود را بهتر، شاید، دشوار است تصور.

استماع

برگشت

فقط می گویند - ما صدای دوست داشتم. معایب خاص خود را ما قطعا در بر داشت، اما به طور کلی تصویر خوب است.

پس از گوش دادن به فقط یک مسیر، ما بلافاصله شروع به بالا بردن بالا. اقامت به مدت حداقل 5 از 7. توصیه می شود برای انجام این کار به تمام صاحبان سیستم. در حداکثر حجم، و خس خس سینه سر و صدا تقریبا ناچیز است. در همان زمان ایجاد فشار صوت اسپیکر مناسب و معقول.

با تعادل راست سیستم به شکل یک صدا رفت. نه می گویند که صدای EDIFIER C2 tonally درست است، اما آن را نشانی از عدم تعادل اکتاو (با فرض اصلاح تن) و به طور کلی بسیار هماهنگ گناه نیست. میانگین تعداد دام افتاده است، آنها فاقد روشنایی. بالا در این رابطه بهتر است، اما سودمندی کمتر (بدیهی است محدوده HF کمی کمرنگ) وجود دارد. گوشتی باس و مهره، اما کمی ساکن: در هنگام بازی یک شخصیت پیچیده تر از باس آهنگ تغییرات در صحنه، و ساب ووفر در تغییر پاسخ نمی (یا زمان نیست که واکنش نشان می دهند). به هر حال: هنگام ارزیابی بازی صبا اغلب معرفی چنین چیزی به عنوان کنترل - با ساب ووفر کنترل بهتر به رخ کشیدن صدا بیشتر چند منظوره و حساس است.

همه از این در موسیقی است. و چه، به عنوان مثال، فیلم و بازی؟ به نظر ما، سخنرانان بازی به راحتی می توانید با اختصاص داده شده "بازی" از سیستم به رقابت بپردازند. به هر حال، از تصویری که مردم در انتظار بازی های مورد علاقه خود را، احساسات بهترین هستند. همان که برای فیلم. بدون در نظر گرفتن تمام انواع ملودرام (گفت و گو اگر چه آنها باید به درستی قرار)، شما می توانید یک چیز می گویند: با حمایت از ساب ووفر و ماهواره صدایی کامل صدا از روی صفحه عمل می کند هر کسی بی تفاوت را ترک کنید.

اندازه گیری

اندازه گیری با توجه به ما صورت گرفت، روش توسعه یافته :

برگشت

ماهواره ها. بیایید با حذف ما پاسخ فرکانس محوری شروع می شود.

برگشت

بله، به ظاهر از آن، به عنوان مثال، خوشحال نیست. با این حال، به نتیجه گیری عجولانه پرش نیست. این واقعیت که اندازه گیری های انجام شده توسط ما را با صفر تنظیمات (در این مورد مجموعه زیر به 0) انجام شد. بعد ما خواهد شد پاسخ به سطح مطلوب انتخاب از HF می دهد.

برگشت

معکوس ستون نسبت به محور از میکروفون اندازه گیری منجر به انسداد در HF استاندارد است، اما قوی "افت سرمایه" مشاهده نشد.

برگشت

کنترل تون بیشتر در کاهش کار می کند. با این حال، تا از طریق آن ماهواره صدایی قابل قبول دریافت هنوز هم ممکن است.

برگشت

تنظیم سطح HF 5 واحد، ما دوباره در زمان خاموش پاسخ فرکانس محوری (نشان داد با یک خط قرمز). همانطور که می بینید، تصویر را برای بهتر تغییر کرده است. اگر چه دیر، اما در حال حاضر ما می توانیم چند کلمه در مورد ماهواره ها به طور کلی بازی می گویند.

پاسخ فرکانس به طور کلی 5 دسی بل است، بازتولید محدوده فرکانس (200-18000) هرتز. جلب چشم نرخهای پایین در فرکانس های 2.5 و 8 کیلو هرتز دامنه. و اگر در هزینه دومی را می توان فرض آن است که با ظهور هماهنگ در این زمینه (در مورد 9.6 کیلو هرتز) از دو بلندگو، چیزهایی اولین غمگین کمی ایجاد می شود. تقریبا آشکار است که ما ذهنی متوجه چند محدود، صدا مرده می تواند با برخی از اعتماد به نفس است به این رکود اقتصادی مرتبط است.

در آسایش و خوانندگان آن می گویند که شکست است که در واقع بسیار باریک، و ذهنی آن را متوجه هر (قله روشن در پاسخ فرکانس بسیار بیشتر قابل توجه از شکست). خوب، و در مرحله دوم، در طول نوشتن این مواد در پورتال ما آمد بررسی نویسنده دیگری با شرح کامل از مدل EDIFIER C3. اگر شما در نتایج حاصل از اندازه گیری نگاه کنید، آن را دیده است که یک شکست در این زمینه، "به رخ کشیدن" و دیگران است.

برگشت

برو جلو. در اینجا وابستگی اعوجاج فرکانس (حجم 45 از 60) حذف شده است. همانطور که می بینید، تصویر خوب است. با وجود یک زن و شوهر از "انتشار"، سطح کلی NO کند 1٪ تجاوز نمی کند.

برگشت

مشخصه امپدانس است وبال گردن زیر 5 اهم نیست - نتیجه خوب است. مقابله با تقویت کننده های ماهواره ای است به احتمال زیاد مشکل باشد.  

ساب ووفر با توجه به اندازه گیری های تکثیر شده توسط محدوده فرکانس ساب ووفر 70 - 200 هرتز.

برگشت

بالا ما باید نوع پاسخ فرکانسی از ساب ووفر با حجم صفر آن است. حداقل، البته، ما علاقه مند هستند، اما آنچه که بیشتر؟

برگشت

همانطور که می بینید، ما اندازه گیری LF حاشیه ذهنی تایید شنیده می شود.

برگشت

تنظیم به فرکانس از سفارش از 65 هرتز (قابل مقایسه با "شهادت" Z-ویژگی) پورت رفلکس در منطقه نزدیک خواهد به طور قابل توجهی گسترش حد پایین تر از باند فرکانس سیستم پخش.

برگشت

مشخصه امپدانس نیز زیر 5 اهم وبال گردن. با توجه به زین بین دو قله به تعیین دقیق تنظیم پورت FI - 60 هرتز.

گرد هم آوردن تمام پاسخ ما برداشته شود، ما یک تصویر کلی از سیستم بازی در حال حاضر.

برگشت

برگشت

در کل، خوب است. در قیمت آن از 90 $ trifonik EDIFIER C2 نتیجه خوبی نشان می دهد.

نتیجه  

مزایا:

 • ارگونومی بسیار عالی.
 • طراحی جذاب.
 • صدای خوب و کیفیت / نسبت قیمت بسیار عالی.

منفی:

 • مواد مشخص نخواهد شد.

اگر مدل قدیمی تر EDIFIER C3 هنوز هم می تواند هزینه نسبتا بالا سرزنش، آن است که مربوط به اینجا نیست. برای $ 90 (پیشنهاد قیمت خرده فروشی) بلندگو EDIFIER C2 دارای طراحی و قابلیت های بزرگ است. به همین دلیل است که ما راه را برای جایزه او: ". طرح اصلی"